Alte știri din fotbal
FCSB caută înlocuitor pentru Bîrligea » MM Stoica: „El mi s-ar părea o soluție, dar nu cred că se pune problema”
3
Câți spectatori a strâns Universitatea Craiova la meciurile de pe teren propriu în acest sezon
1
Moștenirea lui Daniel Bîrligea la FCSB » Cât a produs în comparație cu alți „killeri” din istoria clubului și cine mai e pe lista selectă
3
MM Stoica anunță o condiție esențială pentru transferul lui Bîrligea: „Altfel, nu se face!”
5
Știri din fotbal internațional
În 2022 erau eliminați de FCSB, acum au obținut o calificare istorică și au oferit imaginile serii în Liga Campionilor
0
Scene scandaloase în Liga Campionilor » Guendouzi i-a provocat pe fani și a pornit o bătaie ca în filme
0
CALIFICARE în Liga Campionilor pentru Răzvan Marin » Seară istorică a fotbalului norvegian + prima performanță a antrenorului Yaya Toure
2
Jose Mourinho, revenire perfectă pe Bernabeu! » Kylian Mbappe, hat-trick în Real Madrid - Real Sociedad
3
Lifestyle
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
Traian Băsescu, despre generalul Pahonțu: Un ofițer bun. A făcut din SPP o ...
Libertatea
Toamna se numără șantierele în București. Marile lucrări care vor afecta ...
Adevărul
Nicolae Dobrin, primul rege al fotbalului românesc! „Magul din Trivale” ar ...
GSP SPECIAL
Ultima formă a legii salarizării: sporuri pentru profesorii cu 30 de ani ...
Libertatea
Trecem de sarbi si sper sa treaca si Botosani,avem nevoie de puncte
cum adica pe ce data, pai steaua nu s-a infiintat in 2017? eu asa stiam...de la tine...sau aveti doua date difertie de infiintare, si 1947 si 2017....daca steaua din liga a 3-a e steaua adevarata, nu v-ati infiintat in 1947? nu mai stiu ce sa cred maestre, lumineaza-ne te rog, stim ca motta a fost prezenta la infiintare trup si suflet:)
Daca CSA trebuie sa se privatizeze pentru a juca in liga 2, iar fc rapid, ipotetic, plateste o suma armatei pentru a folosi numele si stema, cu ce echipa tii? Si la anul, fc dinamo, ipotetic si absurd, ar plati sa foloseasca numele si stema Steaua? Te plimbi cum vrea Talpan, dupa nume si stema? Aici e vorba de fotbal, nu de alte sporturi! Aici e nevoie de privatizare, conform cerintelor UEFA!
Din punctul lor de vedere, toti sunt ***! Dar cine tine cont de parerea unor pacienti, atunci cand nume importante din istoria fotbalului romanesc, spun ca FCSB este Steaua!:)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Te-am rugat un singur lucru, daca fcfcsb își înființeaza echipe de baschet, handbal, hochei, rugby si joacă contra echipelor Stelei București tu cu cine ții?! Atit vreau, ca să stiu ce stelist esti. Astept raspuns. Simplu. Respect!
Incetezi o data cu prostiile? Ti-am spus ca tu, baiat destept fiind, o sa-ti dai seama singur! Daca nu...fierbi inca doua luni jumate!:))
majoritatea fanilor stelisti au prins si perioada cand inca eram sub conducerea armatei, am prins si perioada cand eram condusi de afc prin paunescu, am prins si perioada jiji becali si o sa prindem si perioada de dupa becali. Diferenta intre noi( majoritatea) si ei ( minoirtatea) este ca indiferent cine a fost sau la cine va ajunge echipa noi nu am parasit-o, la bine sau la greu. Majoiritatea celor care am ramas langa echipa il detsetam pe jiji, motive sunt zeci, multiple, nu are rost sa le mai enumeram. Cei cativa, cele cateva sute de tradatoare , pentru ca ii cunosc personal pe multi dintre ei, sunt in general persoane tinere( expcetand cativa membri vechi pe care ii numeri pe degete, cum ar fi jean pavel sau lecce) pana in maxim 25 de ani care au prins doar perioada becali. Culmea ipocriziei nu alta!
Asta e duferenta între stelism si gigism ( noi aveam o rivalitate, in special cu câinii, la toate sporturile) să vezi război, chiar si la polo. Imi pare rău prietene, dar dacă oieru prelua Steaua, chiar ilegal, adik prin furt, asta era(a disparut a treia flota de pescuit din Europa a României si n-a murit nimeni), dar cand am aflat ca *** și - a înființat o societate in 2003, ce nu avea nici o legătură cu Steaua Bucureşti. Imi pare rău. Am fist obișnuit numai cu succese, dar mai bine in liga 3, decât cu clina sinistră. Stelismul a fost înființat de clubul sportiv al armatei Steaua București, restul sunt oierisme.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce ai in ***? Ce se ***? Ce 2014, ca tu pe vremea aia ii dadeai dreptate lui mister Ilie pe aici, ca FCSB e Steaua.. si ai schimbat brusc tabara.. imi pare cunoscut acest tipar, oare unde l-am mai vazut.. psd -> pnl -> psd.. aha! Un fel de traseism... sportiv!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gresit! NU sunt inca pensionar! Glumele tale de gradinita sunt absolut de nivelul tau de intelect; adica de doi bani! Mai explica-ne inca o data aici, ce spaga au dat parintii tai si cui ca sa fentezi stagiul militar obligatoriu? Asta ca sa ne lamurim cam ce caracter ai tu din nastere si din cei 7 ani d-acasa, ca sa intelegem de ce ai ajuns astazi, in floarea varstei, un talpanist de mic copil...:-)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.