Alte știri din fotbal
Faza incredibilă pentru care Damjan Djokovic este anchetat pentru pariuri » Sumele uriașe care s-ar fi pariat!
0
Ce riscă CFR Cluj și Damjan Djokovic, după ancheta privind trucarea meciurilor: de la amenzi imense, la o posibilă RETROGRADARE
1
Ioan Varga, prima decizie în cazul lui Damjan Djokovic: „Nu stăm la discuții!”
1
Cutremur la CFR Cluj! Damjan Djokovic și juristul clubului, anchetați pentru pariuri
3
Știri din fotbal internațional
Mesajul soției selecționerului pentru Donald Trump: „Karma și...”
0
Președintele Federației din Maroc, ironie către Lamine Yamal: „Eu nu cunosc niciun spaniol cu acest nume”
1
Notițele lui confirmă! Jurnaliștii de la Bild au găsit planul lui Carlo Ancelotti în vestiarul Braziliei
0
Argentina - Egipt, în optimile Campionatului Mondial » Echipele probabile
0
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
7
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
6
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Înarmarea, mai ales a Europei, linia principală a summitului NATO de la ...
Libertatea
Ieșean lăsat cu un credit de 40.000 de lei pe numele său. Escrocul a ...
Adevărul
Și caii se dopează, nu-i așa? Scandal imens pe hipodromul de la Ploiești: ...
GSP SPECIAL
Orașul care se scufundă. Raportul cercetătorilor de la Institutul de Fizică ...
Libertatea
Mama cat de praf esti..la final ti-ai dat arama pe fata si ai demonstrat ca defapt nu stii nimic de Swansea."Swansea e echipa de forta","cel putin stilul ala batranesc, cu jucatori inalti, solizi dar lenti, cam cum joaca Swansea.".Vai de capul tau nene.Swansea e stilul echipei cu posesie..are jucatori de 1.60 si tu zici solizi?Tu nu ai vazut cum combina aia...echipa nenica..nu e stilul britanic cu mingi aruncate pe varf, aia joaca fotbal.Dupa 5-0 in dubla mansa cu Petrolul o sa va treziti toti.
Bine ma, vedem. Eu am incredere in lupi. Doar ca trebuie sa-l ia la capace Gurita pe pustiul ala bezmetic sa joace fotbal tot meciul nu doar 10 minute. Returul se joaca la Ploiesti. Nu stiu exact cate locuri are stadionul dar la meci se duce tot orasul. Stau si doi pe scaun aia, ca-s nebuni. Nu pleaca englezii nebatuti de aici. Exceptand Big 4 toate echipele englezesti au plecat cu coada intre picioare din Romania. Aston Villa, West Ham, Everton si nu-mi mai vin in minte acum altii... In orice caz, astia-s galezi, da-i naibii.
cam asa ceva ,bine le zici !
Maccabi Haifa este mai slaba, dupa parerea mea, decat echipa cu care a jucat Pandurii...Astra are 80 % sanse. Cat despre petrolul si Pandurii ... Din nou Petrolul a picat cu o echipa foarte dificila, si Pandurii la fel, dar cei de la Braga au deja frica de romani si stiu ce sa se astepte deoarece au fost intalniti si batuti la rand de CFR! Swansea sa nu ia Petrolul de sus, ca asa au facut si cei de la Vitesse si si-au luat-o...O sa fie greu, dar nu imposibil. Daca se califica toate 4 in grupe, eu cred ca n-o sa avem probleme sa trimitem o echipa direct in CL anul viitor.
Pai nu-mi zice mie...zi-i lu' nenea :))
ce stil britanic...ca au 7 spanioli in echipa si 2 africani Comentariul tău...
petrolul cu istoria si traditia...de acum 30 de ani si swansea cu cupa ligii sezonul trecut si cu buget de 130 mil euro.Comentariul tău...
Deci tu ai demonstrat fara echivoc ca n-ai vazut in viata ta vreun meci al acestei echipe :)) "Stil batranesc cu jucatori inalti si lenti"...jeeeez =))))))
in legatura cu subiectul liga cu 20 echipe propun o liga cu 36 de echipe . sezonul competitional sa fie de 24 luni . promovarea sa se faca direct in birourile lpf frf primele 2 locuri se ocupa prin licitatie deschisa iar 2 la baraj (care "sponsorizeaza" mai mult ) retrogradeaza doar cine are gura mare si depaseste o asistenta medie de 5.000 meci (timisoara Craiova rapid ...etc ).
premier league e de departe cel mai tare campionat din lume, cred ca asta spune totul, oricum petrolistii au sansa lor si nu e bine sa porneasca de la premisa ca nu au nicio sansa, trebuie sa iasa pe teren si sa joace fotbal, daca vor fi eliminati nu e nicio rusine
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.