Alte știri din fotbal
La 12 ore după calificarea în play-off, Daniel Pancu a luat cuvântul: „Credeți-mă, echipa asta retrograda”
0
Ce etapă în Liga 2! Acum se joacă ultimul meci al rundei, ambele echipe sunt cu ochii pe play-off
10
Iuliu Mureșan a răbufnit la aluzia conform căreia CFR Cluj a beneficiat de ajutorul arbitrajului: „Nu investim în așa ceva!”
0
UTA Arad - FCSB » Duel de totul sau nimic pentru roș-albaștri. Echipele probabile + Calculele pentru play-off
0
Știri din fotbal internațional
Se adoptă „Legea Vinicius”! » Acoperirea gurii va deveni infracțiune
0
Fulham - Tottenham » Radu Drăgușin, anunțat titular pe Craven Cottage
0
Pep Guardiola, dur la adresa fanilor care au huiduit în timpul întreruperii postului Ramadanului
0
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
0
Lifestyle
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
0
Sydney Sweeney, apariție incendiară la meciul din Europa! » Vedeta de la Hollywood a coborât pe gazon, a bătut un penalty și a celebrat ca Bruno Fernandes
0
Prezentă la Sanremo, strănepoata lui Lamborghini se plânge de „petrecerile bilaterale”: „M-am culcat la 4:30!”
4
Despărțirea momentului în Formula 1 » Pilotul părăsit de iubită: „Valorile noastre erau diferite”
1
Ce zboruri dus-întors București-Tel Aviv pot fi anulate după ce Israelul și ...
Libertatea
Ayatollahul Ali Khamenei „a fost ucis într-un bombardament cu 30 de bombe” ...
Adevărul
Ovidiu Stângă a povestit cum e în Qatar, după bombardamentele de azi: „Nu ...
GSP SPECIAL
Procesul asasinatului cu bombă de la Arad. Mărturia Laurei Dronca: „Toată ...
Libertatea
Pai din ce se vede dinamo si rapid desi sunt capi de serii pot da peste echipa foarte tari.Sunt un fan al stelei dar tin cu toate echipele romanesti, si asta ne-ar mai trebui acuma dupa ce steaua si cfr au avut mare ghinion.Pt rapid e bine de evitat Wolfsburg, pt dinamo sa evite Standard Liege si chiar pe napoli, timisoara sa pice cu partizan si asa is vecini acolo :P,vasluiul sa evite Stuttgart, iar urziceni un braga sau hapoel ar fi excelent. Hai romania, hai macar in uefa sa avem noroc :)
Cu cine as vrea eu sa cada echipele romanesti Rapid-Vitoria Setubal Dinamo-NEC Nijmegen Poli-Spartack Moscova Vaslui-Rosemborg Urziceni-Braga
merg toate 5... am incredere!
pol-hertha
Rapidul sigur trece, Dinamo sa nu pice cu Liege, de restu' e cam nasol ca au aproape toti adversarii buni. Sa vedem ce noroc avem si la tragerile astea.
Pfff greu pentru Vaslui, Urziceni si Timisoara , pe cand Dinamo si Rapid au sanse mari .. Bafta tuturor
din pacate tiimisoara , vaslui si urziceni nu o sa pupe cupa uefa...n-au nicio sansa cu oricine ar pica
dar nu sunt singurele variante posibile,nu?
si Rapid ? merge direct in grupe, sau ce? incompetentilor
cred ca poli si vaslui nu au nicio sansa. Sa dea Dumnezeu sa treaca dar... nu vad cum...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.