Comentarii (5)
de_pe_tarnave
de_pe_tarnave  •  14 Decembrie 2010, 11:24
Postat de alpin pe 14 Decembrie 2010, 08:43

A fost cel mai clar furt di cupele europene! Valabilitatea acelor doua goluri era vizibila de pe planeta Marte!!!

De meciul tur nu zici nimica bre cand mafiotul de polonez a tras-o rau de tot cu napoletanii? Ai creierul la criogenat.

de_pe_tarnave  •  14 Decembrie 2010, 11:17

@alpin Adevarat ai inviat "alpin".Unde ai fost 4 ani de zile? Ti-ai decongelat creierul in perioada asta? Scandalul e mai mare acuma decat in 2006.

alpin
alpin  •  14 Decembrie 2010, 08:43

dannicola
dannicola  •  14 Decembrie 2010, 06:21

Ce rost are acest articol? Poate fi "bomboana" pe coliva! Daca arbitrii afla despre felul cum sunt "laudati" cum vor arbitra?

forumer
forumer  •  14 Decembrie 2010, 04:52

Sper ca tusierul sa le anuleze de data asta 3 goluri perfect valabile si sa il lase pe al nostru, undeva prin minutul 96 asa, inscris dintr-o pozitie de offside de 2-3m. Sa moara toti broscarii aia ttigani din Napoli de inima, in frunte cu disperatul ala de comentator. Si asta ar veni in compensatie fata de ce ne-au facut polonezii in tur, cand in afara faptului ca golul lui Cavani a fost marcat din offside, centralul a facut exces de zel, cand 99% din arb. ar fi incheiat dupa max 6 minute.