Alte știri din fotbal
Prezentarea lui Nuno Campos » Nicolescu și directorul sportiv îi sunt alături la conferință
0
Șase cluburi au încălcat regula 5+6 și trebuie să plătească! » FCSB și alte 5 echipe împart toți banii: cât vor încasa
0
Becali și Șucu construiesc de zor » Imaginile surprinse astăzi lângă București: asta l-a convins pe Pancu să semneze!
14
Impact MAJOR în Superliga! » FIFA a aprobat două noi reguli parcă făcute special pentru fotbalul românesc
1
Știri din fotbal internațional
Real are cel mai scump tricou din lume! » Trei parteneriate stratosferice
0
Schimbare la vârf în clasamentul FIFA, înainte de Mondial + Cum stă România după prima acțiune a lui Hagi
0
Declan Rice, certat de mama sa înainte de startul Campionatului Mondial » Cum a apărut la ședința foto oficială
0
E oficial! Barcelona l-a transferat definitiv pe noul „Salah”
0
Lifestyle
Becali și Șucu construiesc de zor » Imaginile surprinse astăzi lângă București: asta l-a convins pe Pancu să semneze!
14
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
5
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Un primar din Banat încearcă de șase ani să facă un „complex de agrement” ...
Libertatea
Controversele din jurul noii grile de salarizare reapar în spațiul public. ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Statul român a „sechestrat birocratic” banii pomicultorilor. Cum i-a lăsat ...
Libertatea
am tinut destul timp steagul acolo sus in europa ,acum putem sa ne batem si la retrogradare ,care e probema ? astept de la voi performante, dar dupa cum se vede e cam greu si prin tururi preliminare. .
Mai puteti fratilor? Cat ne mai faceti de ras?
2-0 hajduc
Sa-mi bag p';u';l'a;' in Poli, Dinamo si in toata Romania. Tara de prosti
echipa asta mereu ne-a facut de ras in europa. imi e scarba de echipa asta, cum mi-a fost mereu. cu shathtor at a fost o intamplare, in rest s-au facut mereu de ras. echipa de desculti, o astfel de echipa se bate la noi la titlu. imi e sila.
@cvaporu: cuvantul "respect" pentru tine nu are nicio semnificatie. Civilizatule. Sunt curios cati ani ai.
Nu suntem la cercul literar aici si nici la permutari, combinatii sau integrale de volum...mecanica cuantica..etc.. ! Ma kk pe tine cu combinatii de trei luate cite 6 !
IANCULE IATI ECHIPA SI MARS PE JUDETENE.
CARACTER 0.
Eu daca strang 10 tovarasi ii fac praf pe astia. Poli Rusinea Romaniei. Mie greata de voi. Ma faceti sa vomit
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.