INTERNATIONAL  »  EUROPA LEAGUE  »  "SFERTURI"

Vezi rezultatele înregistrate în turul "sferturilor" Europa League!

Articol de GSP - Publicat joi, 01 aprilie 2010 00:00

Aseară s-au disputat meciurile tur din cadrul "sferturilor" de finală ale Europa League.

Vezi mai jos rezultatele înregistrate în cele patru meciuri:

Hamburg - Standard Liege 2-1 ('42 Petric-pen., '45 van Nistelrooy - '31 Mbokani) VEZI REZUMATUL PARTIDEI!

Valencia - Atletico Madrid 2-2 ('67 Manuel Fernandes, '82 Villa - '59 Forlan, '72 Antonio Lopez) VEZI REZUMATUL PARTIDEI!

Benfica - Liverpool 2-1 ('59, '79 Cardozo-ambele din penalty - '9 Agger) VEZI REZUMATUL PARTIDEI!

Fulham - Wolfsburg 2-1 ('59 Zamora, '63 Duff / '89 Madlung) VEZI REZUMATUL PARTIDEI!

EXCLUSIV: Anunțul momentului pentru Gigi Becali » Fotbalistul se întoarce la FCSB: „Direct atacant îl bag!”