Alte știri din fotbal
OUT de la FCSB! Anunțul lui Mihai Stoica
0
Stadion nou în România până la sfârșitul deceniului! Când va fi gata arena de 64 de milioane de euro
0
Petrolul a bătut palma cu noul antrenor! Azi semnează contractul
0
Amical și nu prea în Slovacia » Își încheie mandatul și îi avertizează pe „tricolori”: „Aici se joacă pe merit! Nu voi accepta asta”
1
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
2
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
3
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Gestul neașteptat al lui Victor Ponta la Istanbul. De ce a purtat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Asasinatul cu bombă de la Arad. Zeci de mii de euro din averea lui Ioan ...
Libertatea
Ha, ha, ha...amintirile chinuiesc nu? Meciul ala cu Boro era in SEMIFINALELE cupei UEFA, SEMIFINALE!!!... pe cand voi sunteti incapabili sa treceti de tururile preliminare. Bucuria voastra legata de Boro este ca si cum un strungar analfabet care abia traieste de pe-o zi pe alta explodeaza de fericire ca vecinul lui tocmai a pierdut postul de presedinte la Microsoft. Vai de capul vostru frustratilor!!
BUCURATI-VA ACUM INCA CAT VA MAI BAGA CINEVA IN SEAMA IN CURAND NICI ZIARELE NU VOR MAI SCRIE DE DINAMO...FANI NU MAI AVETI..ECHIPA ZERO...INVESTITORI...ZERO....DEACUM DINAMO VA DOSPAREA DIN PEISAJ...LOCUL VOSTRU IL VA LUA RAPID !!!!
nu stiu ce sa regret mai mult .............. ca nu s-a calificat dinamo sau ca s-a calificat steoaia . oricum multa muie clanului becali si lui borcea si badea.aaaaaaa si lui imperator ca se leaga mereu cu dintii de pula la caini
tu esti prea moldovean ca sa-ti raspunda cineva! Borcea si Badea......ma tot intreb, oare cand vor invata si oamenii astia ca fara sa bagi bani nu ai cum sa faci performanta? de fapt poate ca ei nici nu vor performanta........... ei trebuie sa mulga ca-o mai fi de muls pe la Dinamo si pe urma vor pleca. la fel si clanul oierilor........ ca nu mai scapam o data de astia. si-au adus toti retarzii si batranii la dinamo. hahahahahaha! ! ! new dinamo! auzi.............
NU INTELEG UN ZIAR DE SPORT CUM POATE SA PUBLICE SI SA AFISEZE ASA CEVA INTR-UN ZIAR DE SPORT...CE FATA DE ALCOOLIST SI DESFIGURAT ARE !!!!
Borceolina cum ai zis ? Sa merga toate in grupe numai Steaua nu , uite baaaa si invata , knd doresti rau altcuiva , se intoarce asupra ta , asta ai patit Borceo , pacat de fani , nu de voi !
clanul becali si borcea au distrus dinamo mi-e scarba ca sunt dinamovist
Doamne cum arata in poza aia ......cred ca dupa o doza de .........calmare ! :)
Ce "figura" are Borcea...Cuvantul potrivit era ..moaca, dar nu mai zic nimic ca ti se face mila...
Păcat că nu-i distrus și Gigi, deși era păcat să se bucure castraveții.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.