Comentarii (2)
 •  18 Septembrie 2009, 02:33

deja a facuto

 •  18 Septembrie 2009, 02:11

de a-l "demisiona"??????pe bergodi.nu e mai corect demite?????omg.mars la cotet!

Comentează