Alte știri din fotbal
Promisiunea lui Dan Petrescu, după ce Gigi Becali și MM Stoica s-au vorbit să îl aducă la FCSB
0
Mihai Pintilii intervine în cazul lui Ștefan Târnovanu: „Este vina tuturor”
1
Am aflat cei doi jucători de care Rapid vrea să scape în mercato » Mutare de peste 300.000 de euro pentru fotbalistul de națională
0
Doliu la FC Argeș: doi sponsori morți în aceeași zi
0
Știri din fotbal internațional
Marius Corbu, gol decisiv pentru Ferencvaros în Europa League » Maghiarii sunt la un pas de calificarea în play-off
0
Asta ce vrea să însemne?! » Vinicius a șters tot!
0
Tragedie lângă terenul de fotbal » Împușcat din greșeală, după ce a fost confundat la finalul unui meci
0
E oficial! Newcastle are un nou antrenor
0
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
3
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Benzina s-a ieftinit, joi, 6 august 2026. Cât costă un litru de carburant ...
Libertatea
Locurile interzise de pe țărmul Dunării, dispărute sub ape. „Grănicerii au ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Aproape toată țara intră de la ora 12 sub avertizare de furtuni cu grindină ...
Libertatea
Lasati-l ca n-aveti ce scoate! Din nou revin la subiect: HAI PETROLUL! SI PANDURII!
n-ai cum sa juri cu mana pe Biblie cat timp tu nu crezi in nimic! totusi, karma is a bitch.. oricum, copile, iti pierzi timpul in loc sa-ti traiesti tineretea!
esti o mizerie de om! ai fost tu in Bucovina, sa vezi cat de frumoasa e? e la fel ca Maramuresul, zona turistica. ai fost la Suceava, la Piatra Neamt? Bacaul s-a dezvoltat foarte mult in perioada PSD-ista, Iasiul e un oras frumos, chiar si la Vaslui si la Botosani s-au facut lucruri frumoase. MINCIUNI! ungure, moooooooori!
Pai la mine aici nu sunt saraci .
Scuze ..Scuze . Scuze. Asta e adevarul si numai adevarul . Jur cu mina pe BIBLIE ca asxa e . Un standar de viata neinchipuit in lumea civilizata !! Doua milioane jumate de romani au venit lunar echivalentul a doi litri de benzina la pompa !! Gata .
Pai daca ai asa multe da-le si la aia saraci de care spuneai sa se spele si gura lor! Revenind la subiectul acestui articol, cum ar fi sa fim maine extrasi din urna??? Hai Pandurii!
ba grasanule, du-te de aici! ca-ti pute slanina. fac pariu ca esti plin de cosuri si cu parul neingrijit. te-am rugat acum cateva luni sa te opresti cu propagarea chestiilor negative si mincinoase! blestemat sa fii daca nu te opresti. daca te opresti, sa ai parte de lucruri frumoase. daca nu, sa ti se intoarca!!
Da, Moldova e o ...)) !! Moldovencele mai ales si barbatii pedo.fili . Sunt si foarte harnici deasemenea . Pa si tie . Lasati ba ultrsa nationalismul neacoperit de fapte reale . Ciocul mic ca ati surpirns Europa cu regii si puradeii vostrii regal.i !! Pa.
am fost la bulgari acum 2 luni. sunt mult in spatele romanilor, ca sarbii de altfel. presa din Bulgaria e mincinoasa. ca cea din Belarus sau din alte tari de tot rahatul. vezi ca presa din Romania e subjugata masoneriei si rar sunt laudate lucrurile bune! multe minciuni. DE FAPT, acelasi lucru il faci si tu si ma intreb ce interes ai. dar sa te trazneasca Dumnezeu pe tine si pe toata familia ta!! AMIN
Eu am trei paste de dinti toate organice . Am si doua periutze electrice . Cred ce vrei tu ! Am iesit ca nu support DEMAGOGIA si infantilismul ! Pa.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.