Alte știri din fotbal
Atacantul lui Dinamo a identificat diferențele dintre Nuno Campos și Kopic: „S-a schimbat totul”
0
Ce s-a întâmplat cu acțiunile lui Mircea Lucescu de la Romradiatoare Brașov
0
Pus pe liber, Elvir Koljic semnează » Va fi coleg cu un alt fost rapidist
1
„Este momentul perfect să arate nivelul” » Nuno Campos, încrezător înaintea derby-ului cu Craiova
0
Știri din fotbal internațional
Recordul Guinness, aproape să fie doborât » Peste 23 de milioane de oameni cer excluderea Argentinei de la Mondial
0
Dorit selecționer, Pep Guardiola le-a dat răspunsul clar italienilor
0
Rezultat mincinos?! » 10 concluzii după dezastrul FCSB - FK Auda: unde a fost slab Boutoutaou și cine i-a terorizat pe roș-albaștri
3
Chelsea bifează un nou transfer spectaculos după Mondial
0
Lifestyle
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
5
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin
3
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht, alături de Isabel: „Viața s-a schimbat și îmi place!”
1
Filmul dronei doborâte la Buzău: MApN explică cum și de ce a decis pilotul ...
Libertatea
Planul secret pentru „Santinela NATO” la Marea Neagră. Obstacolul ...
Adevărul
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul ...
GSP SPECIAL
SURSE Război politic total. PNL pregătește trimiterea acasă a garniturilor ...
Libertatea
MERGI LA PROTESTE DUMINICA ???
Si eu zic ca Tweente era de scos, dar Tatarusanu a făcut praf ambele partide. Mare pacat, am avut sansa de o echipa accesibila dar portarul ne-a distrus.
A intrat si Marica.
twente a fost cea mai accesibila si slaba echipa din sferturi. vedem cum echipe mediocre ca sporting si bilbao au sters pe jos cu cele mai puternice echipe din anglia, iar cretinii visau la finala cu mizeria aia de echipa dintre cimitire care nu a fost in stare sa dea un amarat de gol in 2 meciuri cu olandezii.
sa vedem
daca e sa cada dinamo cu gaz e clara treaba:))
de ce nu apare pe prima pagina meciul dintre schalke si twente? va e rusine ca schalke sterge pe jos cu twente (twente care a maturat la randul ei cu steaua pe jos ,care a batut steaua fara pic de forja).
SUNT ONASTI AMANDOI ,SI-O MAI TRAG SI IN BARBI
Ti-am spus ca nemtii o sa mature cu Tweente dar nu credeai.
Sa vezi ca detoneaza"bomba" City si se califica pana la urma
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.