Alte știri din fotbal
Daniel Bîrligea a atras toate privirile la vizita medicală! A venit cu o „bestie” de sute de mii de euro
0
Cristiano Bergodi, explicație după eșecul cu Croația U19: „Am jucat cu jucători de la Barcelona și Bayern”
1
Alexandru Băluță s-a răzgândit în ultima clipă și nu mai merge la Timișoara » Semnează cu altă echipă din România
0
FCSB s-a reunit la prima oră » Numele noi și 5 absențe
3
Știri din fotbal internațional
Starul Angliei se revoltă: „Este ceva obscen. Mi se pare o nebunie, dar nu putem să ne oprim și să ne plângem!”
0
După Joao Neves, alt jucător al Portugaliei reacționează ferm: „Nu simțim nevoia să-i pasăm mereu lui Ronaldo! Pentru noi este ca oricare altul”
0
Selecționerul Argentinei critică decizia FIFA: „Ajută doar echipele slabe”
0
Ralf Rangnick: „E o echipă excepțională! Nu are nicio slăbiciune”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
4
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Adrian Veștea a depus la Parlament lista cu membrii guvernului. Nume ...
Libertatea
Ucraina îl umilește din nou pe Putin. Inovațiile ucrainenilor erodează ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Eram copil cand Pandurii jucau cu Rapidul in "B"si priveam meciurile de pe banci de lemn iar acum au ajuns langa echipe destul de mari din Europa. Sunt mandru ca sunt din Tg-Jiu si felicit echipa pentru incredibila performanta. Felicitari si stelistilor. HAI PANDURII!!!
Astra a fost o dezamagire! la inceput de drum pleca ca favorita la calificare in grupe dintre echipele romanesti. aveau toate ingredientele s'o faca. echipa. buget. conducere. plus ca au avut si noroc la tragerile la sorti prinzand in extremis un loc de cap de serie. iar acum in play off la fel. au avut adversarul cel mai usor in comparatie cu Petrolul si Pandurii.
remarci o deosebire DE FOND intre regheton si Pustai? Primul un manelist declarat si-un impatimit al pariurilor, al 2-lea un matematician cu multa decenta! PE TERMEN LUNG, OARE CINE ARE DE CASTIGAT? Farsorul sau Meticulosul? Ala care pacaleste tot sau ala care si-a folosit spatiul dintre urechi si la activitati intelectuale nu doar la ascultat muzica suburbana? Iar paralele poate continua.......
Dumnezeu sa-i ierte
Stai linistit ca nici macar nu am considerat asta o rautate . Sa zicem doar un punct de vedere . Iar situatia actuala, din pacate, favorizeaza genul asta de "umor negru" . :)
cu actori adevaratzi cum nu vor mai exista !
da, Badie. un jucator excelent, suta la suta.
Da. Din urna 3 in afara de Entracht si Kuban e ok . Sa vedem cine va fi tras la sorti din pierzatoare. Daca are echipa aceea peste 15.922 coeficientu ne trezim si cu Freiburg in urna 3 si merge Elfsborg in urna 4.
"Raman pentru deliberare" :))
Despre morti.....numai de bine !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.