Alte știri din fotbal
Turcia – România, faza războiului între patroni: Șucu și Becali îi țin la butonieră pe șefii tripletei Galata – Fener – Beșiktaș! » Închisoarea, numitorul comun
0
Dani Coman, după eșecul cu U Cluj: „Puteam apăra și eu azi”
0
Doi fotbaliști importanți au lipsit de la antrenamentul Turciei
0
Cele două teme de discuție dintre președintele lui U Cluj și Emil Boc: „Nu prea am vorbit despre fotbal”
0
Știri din fotbal internațional
Alex Ioniță II continuă să impresioneze în China » Fostul jucător de la Rapid a lovit din nou
0
Chelsea, strivită de Everton: Beto a făcut show și Ndiaye un strigăt controversat spre cameră
0
Fostul golgheter din Superliga, gol pe terenul Borussiei Dortmund! Meci întors de la 0-2
0
AC Milan câștigă la limită și vine în coasta lui Cristi Chivu: cum arată lupta la Scudetto
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
8
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Iranul amenință că va lovi „parcurile, zonele de recreere și destinațiile ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Un serviciu secret din Rusia a propus o tentativă de asasinat împotriva lui ...
Libertatea
Pina sa apuci sa musti un American terrier sunt deja la gitul tau si nu mai dau drumul ..)) Hai pe bune acum mai multa modestie nu strica deloc !! Dinamo si Rapid au un "munte" imens in fata lor . Pina sa il cucereasca o sa mai treaca mult si bine . Craiova e un nimic . Alte timpuri domnule !!
in seara asta au fost eliminate Udinese , Alkmaar , Spartak Moscova , Stuttgart , St Etienne , Fayenoord iar Pandurii Tg Jiu s-a calificat mai departe . Ca sa ne dam seama de performanta incredibila a acestei echipe ...
nu aveau coeficient de prima urna nu m-am referit la numele echipelor ci la coeficient daca in situatia tip se calificau numai favoritele cine era in urna 1 maine braga si stuttgart sunt victimele
14 victorii , 9 egaluri , 3 infrangeri
Ar fi ceva ca maine sa extraga tot o echipa romaneasca pentru inlocuirea lui Fenerbahce in grupe, atunci am avea 3. :))
e vreo 5.650. pune si egalul astrei. momentan sutnem pe 14, am depasit cehia, insa ne-a luat-o in fata austria. oricum e bine. la anul se elimina coeficientul de 6 castigat acum 5 ani, insa vom avea un nou coeficient bun (minim 6-castigat sezonul asta) asa ca o sa ne mentinem in primele 14-15 campionate
Dar puteai sa folosesti si tu un cutit simplu nu din acela zimtat !!!
ce-mi place sa vad frustrarea dinamuista! cat sufera baietii astia an de an sa vada ce umilinte le dau potaile lor si ce treaba buna fac alte echipe!!!
Anzi a vandut tot...nu mai au jucatori...
nu'ti mai face sange rau. acum cu Neagoitza n'o sa va mai bata toti necunoscutii in europa. cum asa? simplu. Neagoitza o sa aibe grija sa nu mai ajungeti acolo.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.