Alte știri din fotbal
Steaua e în mare pericol să joace cu juniorii, duminică, la debutul în Liga 2! Scandal incredibil în culise: apare numele Anamariei Prodan
0
Denis Alibec a aflat cât va lipsi de pe teren, după ultima accidentare
0
Anchetat pentru ucidere din culpă, Kader Keita i-a arătat judecătorului două oferte de transfer și a primit acceptul să părăsească România!
0
Jucătorul arătat cu degetul după FC Botoșani – Rapid: „E clar că avem o problemă acolo”
3
Știri din fotbal internațional
Imperiul lui Vinicius Junior: brazilianul are 16 sponsori și este cel mai valoros „activ” al Realului, dar jumătate din câștiguri merg în conturile madrilenilor
0
Chelsea vrea să transfere doi veterani de 35, respectiv 36 de ani!
0
„A treia repriză” șocantă » Președinții cluburilor s-au bătut în parcare, după etapa a 2-a!
0
Pini Zahavi susține: „A refuzat 200 de milioane ca să continue la Barcelona”
0
Lifestyle
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
15
Pe 29 iulie, noua sală de 4.670 locuri din România va găzdui debutul FIBA U18 Women’s EuroBasket 2026 - Division B
8
Motorina sare de 10 lei, la un lanț de benzinării din București, marți, 28 ...
Libertatea
Cât costă cinci zile la mare în vârf de sezon. Hotelurile cu servicii all ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Reactorul nuclear 1 de la Cernavodă, oprit din lipsă de apă, pentru prima ...
Libertatea
Nb Dinamo...
DE CE I TI PARTEA???LA UN ALCOOLIST CARE TOATA VIATA LUI NU AFCUT ALTCEVA DECAT A FACUT AFIRMATI PLINE DE JIGNIRE SI CARE A BAUT MAI MULT VIN DECAT CEL CARE A INVETANT PIONOT NOIRE....ISI MERITA SOARTA ASA CUM VA MERITATI TOTI DEALTFEL...ASA SA VA VAD PE TOTI DINAMOVISTI CUM VA TARATI PE JOS IN CHINURI...SECURISTILOR!!!!
Aici ai dreptate. Tot respectul pentru Mister. Sper sincer sa isi revina cat mai curand.
O DATA AU FACUT SI EI CEVA DATORITA CELORLALTI CARE AU JUCAT INPOTRIVA LOR LA PARIURI DECAEEA AU FOST SI SANCTIONATI SI EXCLUSI DIN EUROPA ....SI ASTIA MARI DINAMOVISTI LE-AU FACUT CD....SA MORI DE RAS NU ALTA!!!!!
Cum poate vorbi cineva asa despre un om bolnav?Nu poti sa doresti nimanui moarea. Poti sa spui ce vrei despre dinamo. Dar pe Mister sa-l lasati in pace... Fiecare om merita putin respect, chiar daca acesta este cel mai mare dusman al tau. Respectul fata de un om este esential. Mai ales daca omul acela a facut de 10 ori mai multe in viata decat noi toti la un loc. Ce ti-a facu el tie sa ii doresti asa ceva? nimic...Pe tine nu te-au invatat parintii sau n-ai invatat la scoala cum sa te comporti (macar) cu oameni care au ajuns cineva in viata? sau pote ai picat si tu bac-ul anul asta,..nu m-as mira deloc. (sau scuze daca ai inca 10 ani si nu stii despre ce vorbesti)
In seara asta au fost doua rezultate de calificare...ambele echipe inca au sanse sa se califice...deci treaba a fost pe jumate indeplinita! Ce atata lamentare? :)) Apropo astept saptamana viitoare, dupa meciul din Croatia, cd-ul cu "revenirea spectaculoasa a lui Dinamo!" :))
mie nu-mi vine a crede , cum ma frate sa nu poti bate nici macar pe FC Varzoleni ???
nu neg ca dinamo a jucat prost dar stai linistit cu comparatiile cu tg mures....sau ai uitat sibiul?
Bai fratilor! Ce faceti oameni buni? Vreti sa-l omorati pe Dinu? Da-o-ncolo, de la 2-0 sa va ia somnu'? Sper ca-i frigeti in retur?
voi nu a-ti batut pe tg mures......INTELEGI????
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.