Alte știri din fotbal
Ireal! Gol marcat dintr-un offside uriaș în primul meci al etapei din Liga 2
0
Liga 2, aproape 2026 » Așa s-a schimbat tabela în derby-ul de promovare :)
0
Puștiul de la FCSB și-a aflat pedeapsa după eliminarea din debutul în Cupa României
0
Adrian Iencsi numește fotbalistul #1 de la Rapid: „E incredibil, cel mai bun!”
3
Știri din fotbal internațional
ACUM are loc tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial din 2026
1
Marko Dugandzic, aproape de o destinație-surpriză la doar câteva zile după ce a devenit liber de contract
0
Feyenoord, la alt nivel » Tranzacție „de viitor” chiar înaintea partidei cu FCSB
0
Frauda secolului » Un club celebru a plătit 120 de milioane de euro pentru 5 jucători care nu au ajuns niciodată la club!
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
ce caracter je.gos pe Hizo, sa il acuze pe ala ca a pierdut o minge la mijlocul terenului cu 4-5 coechipieri in spate, de parca si-ar fi bagat-o in poarta sau ar fi gresit ca ultimul aparator. Pentru Vaslui bravo, a facut multe puncte, a castigat meciuri, nu s-a putut acum dar anul urmator si urmator si urmator daca ajung iara in grupe si vor face puncte vor avea numai de castigat.
capul sus vaslui, felitari pentru jocurile facute intr-o grupa grea din care ati iesit onorabil
ce mi se pare mie cel mai curios este ca stelistii care (asta este!) sunt pe cai mari acum uita ca au luat 5 la o deplasare relativ usoara; steaua s'a calificat PENTRU CA A JUCAT ACASA. daca meciul cu Larnaca era afara -steaua era aut din UL. idem si pt vaslui daca juca acasa si nu afara.a acuza vasluiul ca a jucat nu stiu cum ,ca nu stiu ce nu a facut, este ipocrizie marca suporteri stelisti. dar, exista un Dumnezeu si le vede pe toate !
Nici nu mă mir că ai asemenea păreri mizerabile, când îți văd fața îți dau dreptate, și eu aș fi complexat de restul lumii. Într-adevăr, au ajuns-o blestemele pe Vaslui, când faci egal pe Olimpico și bați pe Sporting Lisabona, nu ai cum să fii decât nefericit și .. blestemat. Simt nevoia să mă repet, un țăran cu fața ta nu putea avea decât o părere complementară cu ea, de 2 bani .. vechi.
e o pwla mosule. echipe zero barat made in Ro. visezi frumos.
imi pare rau de vaslui dar nu asa joaca o echipa care trebuie sa castige ei erau mai preocupati sa nu primeasca gol dacat sa dea si totusi au luat doua goluri!
Cand Sanmartean nu este in forma, sau este accidentat ca astazi, Vasluiul este la pamant. Sanmartean este sufletul echipei, nu Wesley, nu Adailton, sau Papp, sau Temwanjera, Cerniauskas!! Romanul nostru este creierul si inima echipei.
virgyl esti prost...si tu si cea care te-a fatat
Dumnezeu nu doarme!V-au ajuns blestemele!
pacat pt Vaslui...:\ chiar vroiam sa se califice...:\ asta e...:\ poate la anul :) succes Rapid si Vaslui :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.