Alte știri din fotbal
Adrian Mititelu a votat „nu” pe linie, apoi a tunat: „Totul este ilegal! Mandatul lui Burleanu va fi anulat!”
0
Alegeri la FRF » Răzvan Burleanu a câștigat alegerile cu un scor zdrobitor: „Cine este măscăriciul acesta?”
29
Cenzurat de FRF, contracandidatul lui Burleanu a făcut scandal » Imobilizat de bodyguarzi: „Dictatură!”
8
„La fel ca Rădoi, o să revii și tu la FCSB?” » Edi Iordănescu a răspuns, în direct!
0
Știri din fotbal internațional
Guvernul britanic se pregătește să-l sancționeze pe Abramovich, fostul proprietar al lui Chelsea
0
Senegal contraatacă » NU returnează trofeul, merge la TAS și acuză: „Corupți!”
0
Pierdere gravă la derby-ul cu Atletico: doar el scăpase! » Al șaselea indisponibil din apărarea lui Alvaro Arbeloa
0
Returul „optimilor” din Europa League » Braga - Ferencvaros, singurul meci al zilei
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
9
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
Un remorcher s-a scufundat în Portul Midia din Constanța, după ce ar fi ...
Libertatea
Economistul american care a prezis criza din 2008 avertizează: „Urmează un ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Reabilitarea mareșalului Ion Antonescu, pe masa judecătorilor în 2026. ...
Libertatea
N-are rost sa bagi in seama o asemenea progenitura de minoritari, fie ca e exemplarul din California, fie alt insipid. Nu vezi ce idol are in poza de la avatar? Un corsican "original", nimic altceva!
pai Petrolul deja e pe primul loc in clasament. daca ii elimina croatii, v'or avea timp sa se si odihneasca in campionat. Astra vine cu un moral beton dupa ce au eliminat pe Lyon. In timp ce la Steaua urmeaza sa mai plece inca doi jucatori. iar de venit, nu cred ca mai vine cineva. In plus, dupa ce te bate Flòcèa, e logic ca si celelalte echipr v'or prinde curaj.
Se menajeaza pentru nationala,are o misiune mai importanta acolo :)))
Se pregatea de eschiva ! Credea ca-i chelner...
Mutu probabil ca deja se gandeste in ce club se duce dupa ce ajunge in Romania:)) cu fotbalul mai subtire
N-ai priceput ironia... Cu entuziasmul lui Moti, te bati de la egal la egal si cu Real. Doar ca iti mai trebuie 10 jucatori la fel de motivati... Rar vezi atata entuziasm la un jucator... Oricat de slab ar fi ca tehnica, disciplina, constanta, ieri a fost mai motivat si entuziasmat ca ambele echipe la un loc
Nici lucescu jr nu-i vreun mare antrenor...
Ciobanul e de vina f , g, m de oier distrus
Gata.Nu mai cred deloc in sansele Petrolului. Nu joaca nimic.Joaca foarte lent, batraneste dupa chipul si asemanarea lui Mutu marea vedeta. Nici Texeira nu joaca azi nimic. Pacat...
Iar a aparut dementul de valahu. Tacanel, baga bine la cap: Suntem peste tot acasa, Portile ni se deschid, Nu-i echipa mai frumoasa, Mai iubita ca Rapid. Imnul nostru e scris de un mare poet, imnul vostru e scris si interpretat de Piti talent =))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.