Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
3
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
Insolvenții excluși din Uefa sunt mari specialiști !
Nu doar la noi se intampla sa conduci si sa te retragi in aparare. Asta merita toti !
Doua echipe cu aparari penibile. Pana la sfarsit se mai dau vreo 3 goluri. Oricum Astra nu se califica, o sa mai ia 5 in retur.
cu tot cu golul dat, e antifotbalist, molusca ce esti!
de ce nu esti ma la meci? stai si plangi pe aici :))))))))
Vulpea care nu ajunge la struguri zice multe ... Adevarul se stie: a cerut prea multi bani iar jiji care e falit nu si-a permis sa riste, el spera sa ia un Messi pe care sa il plateasca ca pe Duckadam ....
Au prins pauza holandezii ca de nu, mai primeau inca unul. Sper sa ramana tot asa cu psihicul la pamant si sa mai incaseze cel putin inca un gol de la Astra.
Ursul când nu ajunge la struguri spune ca sunt acrii.La ce fotbal se pricepe interlopul din pipeRA ce pretenții ai?
Papp??? Nu are nicio vina, Reghe scotea din min 25 un fundas cand era depasit!
slabi olandezii....lui sumi ii mai trebuie măcar un gol.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.