Comentarii (258)
kossu
kossu  •  20 August 2015, 21:01

Să ai un penalty în minutul 1 și să nu ți se acorde, să fii apoi condus cu 2-0 după primele 15 minute și tu să înscrii imperturbabil, de trei ori consecutiv în mai puțin de 30 de minute, terminând meciul în avantaj. Asta înseamnă să fii... ca Simona Halep! :))) Felicitări, astralilor, felicitări!

brancusi
brancusi  •  20 August 2015, 21:00
Postat de a.c.a.b_st pe 20 August 2015, 20:49

Mă așteptam mai mult de la olandezi,sincer...dar sunt varză..păcat de cele două goluri primite la inceputul meciului.

Bravo Astra!Cat despre Budescu,un corolar daca vreti:asa este,e plinut,alearga mai putin si mai incet,dar daca era capabil sa alerge 9-10km/meci si sa scoata 11-12s/100m nu mai juca niciodata la Astra,nu credeti?

895383207182488
Ontica Nicu  •  20 August 2015, 20:59

Gazdele au lovit de două ori în două minute prin Henriksen ????

tonyys
tonyys  •  20 August 2015, 20:59
Postat de goering pe 20 August 2015, 20:56

Slabe?:) Daca Astra ii slaba in Europa....FSCB ii inexistenta.Deocamdata doar Astra a facut ceva in ultimii doi ani ...si inca face.

mare branza a facut in europa...a batut echipa a 3-a a lui west ham si lyon iar in grupele EL a facut 1 pct.

shark_34
shark_34  •  20 August 2015, 20:57

felicitari astra!

goering
goering  •  20 August 2015, 20:56
Postat de benaflek pe 20 August 2015, 20:53

slabe amandoua echipe dar olandezii sant praf.cred ca au vandut si ei ce aveau mai bun de au luat 17 mil

benaflek
benaflek  •  20 August 2015, 20:56

sumudica ai tai ce mananca ma de alearga asa?le prepara niculae la uzina vreo licoare ruseasca?

conasu_boeru
conasu_boeru  •  20 August 2015, 20:55

Astra a jucat frumos si cu ambitie si daca erau un pic atenti la cateva faze scorul era mult mai bun ! Olandezii sunt rapizi dar au multe fisuri in aparare ! Cred ca Astra cu un joc organizat are 30-40 % sanse de calificare ! Bravo Astra, echipa care a adus puncte Romaniei desi a avut adversare puternice !