Alte știri din fotbal
Nana Boateng, prezentat la Petrolul Ploiești! Urmează atacantul
0
Încurcată de Petrolul, Dinamo umblă la „pușculiță”: „Suntem în discuții pentru apărare, mijloc și atac”
0
Zeljko Kopic l-a scos din lot: 99% pleacă de la Dinamo!
1
Șeful VAR a fost „reactivat” pe post de secund! » A avut mai multe meciuri în țările arabe decât în Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Ministrul de Externe maghiar, intervenție la două cluburi din Ungaria, ...
Libertatea
defapt nu ne-au batut nemtii ne-au batut japonezii. !!!!!!!!!!!!!!!!
In sfarsit, au luat-o peste bot BLATISTII-DOPATI ai Europei!!! Le-au aratat nemtii ce inseamna sa fi echipa de fotbal. Anul trecut i-au ajutat cipriotii sa se califice - dupa 0-5 cu Haifa - , acum i-au ajutat cei de la Molde care au jucat cu juniorii. Sa speram ca danezii le vor scoate "sucul de portocale marca Lance Armstrong" pe nas!!!
doamne ce cimpatici sunteti....imi faceti dimineata mai frumoasa :))))....ce mai e de spus dupa asemenea comentarii??
campioana blaturilor din romania condusa cu 5 la 0000000000000000..neati facu de ras un europa...
Mare greseala ca LPF si FRF au distrus Craiova ! Acu' de unde mai furati jucatori ?!!!!
Aseara s-a intamplat ceva cam de genul rade-plansul pentru cei care nu sunt stelisti... Pe de o parte este o palma pe fatza "arogantei", iar pe de alta... s-ar putea sa ramanem doar cu o echipa in cupele europene! Toti se intreceau in a sune aseara... ma refer la comentatori, moderatori si invitati... ca cica tre uitata cat mai repede infrangerea asta. NU... trebuie tinuta minte si invatat ceva din ea... chiar daca ea va ramane in istoria clubului ca cea mai rusinoasa ... Dar nu vrem sa sucim cutitul in rana... suntem doar curiosi sa vedem cum va reactiona echpa. Oare nu este prea putin pentru "increzuti" o singura palma? Nu mai vroiam sa repet cuvntul aroganta... SERVUS!
Un articol scris cu picioarele...este cel mai prost articol pe care un jurnalist il poate scrie la o victorie a oaspetilor cu 5-1...rusine sa ti fie M. A.
Imi pare rau de rezultatul Stelei pentru ca atunci cand joaca o echipa romaneasca in cupele europene trebuie ca toti sa fim alaturi de ea. Ma pune pe ganduri rezultatul si ma intreb daca nivelul fotbalului nostru este acolo departe de nivelul european. Ma bucur ca CFR-ul a reusit sa se califice in primavara europeana si inca mai sper ca Steaua sa arate la FCKO ca acest 5-1 a fost doar o surpriza neplacuta. Eu zic ca acest rezultat trebuie pus si pe seama atmosferei care domina Steaua in acest moment, aici ma refer la toate arogantele facute fata de celelalte competitoare. Pacat pentru ca totul se poate intoarce impotriva. Bafta CFR, bafta Steaua!
"Magica Steaua" voi ati facuto ea a jucat asa cum o stim cu U CLUJ - BLAT CU CHIAJNA BLAT CU DINAMO -CU ARBITRU CU ECHIPELE CU CARE NU A MERS BLATU SI CU ARBITRII A LUAT BATAIE SAU S-A CHINUIT CU UN EGAL VASLUI SI PANDURII - SAU TAVALIT CU RAPIDU . ASTA ESTE VALOAREA OILOR DUMNEZEU VEDE . ACUM O SA ZICA CA NUI INTERESAU CA SI CUPA ROMANIEI
TIKI TAKA BARCELONAAAA.......VORBA LUI MIRONICA!!!! CALIFICAREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.