Alte știri din fotbal
Explicații pentru lipsa VAR de la Slobozia - Hermannstadt: „Cum adică «nu funcționează»?”
0
UTA obține victoria care aruncă în aer calculele pentru play-off! Cum arată noul clasament din Superliga
1
Rapid - U Cluj, meciul zilei în Superliga » Echipele de start + Reporterii GSP transmit de la stadion
0
Capcană pentru Craiova! Ce spune Ianis Zicu despre titularizarea lui Denis Alibec
0
Știri din fotbal internațional
Scor de neprezentare în duelul din Emirate dintre Adrian Șut și antrenorul Ciprian Panait
0
Pisa a înregistrat un nou eșec în Serie A » Marius Marin a fost înlocuit la pauză
0
On fire! Valentin Mihăilă a înscris al doilea gol consecutiv în 2026
0
Nottingham Forest transferă de la Manchester City! » Toate detaliile mutării
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Autostrăzile A7 și A8, integrate în planurile NATO. Detalii despre ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Adriana Georgescu, avocata prinsă cu șpaga de 60.000 de euro a fost ...
Libertatea
E generos nea gigi mă?
Lasa ca te intereseaza pe tine :)))) Si inca in asa hal incat ti-ai dedicat viata FCSB-ului 100% :))) Toata ziua esti doar cu FCSB-ul in gura :))))) Ti-e ciuda, asa-i? :)))) Ti-e ciuda ca Steaua = FCSB si ca asta o stiu si recunosc toti (LPF, FRF, UEFA, suporteri cu cap pe umeri care nu inghit gogosi servite de generali burtosi) :)) ) Singurii care nu pricep (inca) sunt talpanistii si cei mai slabi la minte ca tine :))))) Bietii de voi :)))))) Hai, gata acum, vezi ca a mai "iesit" un articol despre FCSB, sari repede si spune-ne impreuna cu prietenele tale in vreo 80 de comment-uri cum nu va intereseaza FCSB :))))))) Trissstuuuuleeeee! :)))))
Stapinul nostru nea gigi ne-a promis cvadrupla istorica si stadion ultra modern cu emblema FC FCSB si e bine. Hei hei hei! ! ! !
Stimabililor, fariseul Gheorghe Becali demonstreaza si in aceasta seara ca este cel mai mare prost din istoria galaxiei! Sa cheltui milioane de euro pentru a construi o echipa de amatori, asta e mare performanta, e de cartea recordurilor! Aproape ca incep sa-l iau in serios pe propagandistul ala neo-marxist detestabil, catalynn, care zice ca FCSB n-ar fi Steaua
Vai de capul tau clonache ==)))
Sper ca Becali să dilească ! FCSB. nu e Steaua !!!
Hai Steaua! Hai Romania! Sarbatori fericite Dane! Caci nu prea o sa mai am timp sa intru pe aici:)
pai daca nu ii duce capul! becali nu are cu ce saracu`, dar lin dica ar trebui sa priceapa si inceteze odata cu experimentele, ca marile echipe se construiesc cu aceeasi jucatori, nu cu 72 de jucatori care joaca prin rotatie de la meci la meci! concluzionand, ori Dica e slab ca antrenor ori e carpa si atunci, pana o sa ii faca o infuzie de creier careva lui gigica, tot asa o sa fie!
Unde e Deaconu cand ai nevoie de el? ==)))
Fcsb nu e Steaua. Urmeaza un dosar la TAS, Gigi a anuntat ca i-a spus un avocat bun din anturajul sau ca desi victoria (3 puncte) nu mai poate fi obtinuta, se pot obtine coeficientii pe motiv ca nu s-a dat penalty la Tanase. Gigi a mai zis ca e un avocat de incredere, de la o firma de avocatura din Germania care se ocupa cu astea si cu coregrafii ca la Sevilla.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.