Comentarii (402)
luciann
luciann  •  07 Decembrie 2017, 22:55
Postat de saviola2_8 pe 07 Decembrie 2017, 22:52

la pauza trebuie sa intre bizonul si man si poate, poate avem sansa la un egal!

Cum ti-am spus inainte de meci, bataie de joc ce formula de echipa a ales! Iar Dica se face de cacaò, e *** Jiji!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

hector13
hector13  •  07 Decembrie 2017, 22:55

Avea dreptate Reghe cu ce zicea acu câteva zile în interviul ăla....Nu e nici Gigi şi nici Dică principală problemă la FCSB. Autosuficienţa şi caracterul de oameni mici face diferenţa.

adriann_
adriann_  •  07 Decembrie 2017, 22:55
Postat de chronic pe 07 Decembrie 2017, 22:53

ba a intrat biznul de 5 min, la ce meci te uiti? :)

Bizonul deja asteapta oferta din iarna de la Mouscron ==))

mariuss72
mariuss72  •  07 Decembrie 2017, 22:45
Postat de westfield pe 07 Decembrie 2017, 22:52

Mane, Gnohere a intrag de vreo 7 minute !

:))))))))))))))))))

chronic
chronic  •  07 Decembrie 2017, 22:55
Postat de observator_federal pe 07 Decembrie 2017, 22:44

Ce "prestanță" are căpitanul Fcsbului, Tănase, când se aruncă de atâtea ori - și încă spectaculos(!) - pe jos cerând penalty (penaltyuri)...

a fost fault acolo, nu mai manca de pe jos. faultul nu e numai la picioare

observator_federal
observator_federal  •  07 Decembrie 2017, 22:44

Ce "prestanță" are căpitanul Fcsbului, Tănase, când se aruncă de atâtea ori - și încă spectaculos(!) - pe jos cerând penalty (penaltyuri)...

westfield
westfield  •  07 Decembrie 2017, 22:52
Postat de saviola2_8 pe 07 Decembrie 2017, 22:52

la pauza trebuie sa intre bizonul si man si poate, poate avem sansa la un egal!

Mane, Gnohere a intrag de vreo 7 minute !

saviola2_8
saviola2_8  •  07 Decembrie 2017, 22:54
Postat de adriann_ pe 07 Decembrie 2017, 22:53

Sa stii ca parerile lui Craciunescu despre arbitrajele de care are parte jiji chiar intereseaza pe cineva ==))

poate isi mai dau cu parerea si altii, nu doar Craciunescu, din cate vad esti singurul de pe aici care sustine ca n-a fost nimic, asta poate iti ridica un semn de intrebare. In fine chiar nu mai conteaza, putea sa il lase si fara dinti, daca nu a dat arbitrul, nu mai are importanta.

ropo
ropo  •  07 Decembrie 2017, 22:54
Postat de ropo pe 07 Decembrie 2017, 22:52

Doamne,penibili mai sus ,,comentatorii,, de la pro tv

Sunt

chronic
chronic  •  07 Decembrie 2017, 22:53
Postat de saviola2_8 pe 07 Decembrie 2017, 22:52

la pauza trebuie sa intre bizonul si man si poate, poate avem sansa la un egal!

ba a intrat biznul de 5 min, la ce meci te uiti? :)

  • 1
  • •••
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • •••
  • 41
Comentează