Alte știri din fotbal
Florin Tănase, uluit de condițiile în care s-a jucat pe Arena Națională: „În 2026, la ce stadion, cât a costat... e decapotabil”
0
Verdictul specialistului Marius Avram, după ce Gigi Becali l-a acuzat violent pe arbitrul Cristian Moldoveanu: „Criminal!”
1
A dat din casă despre următoarele două transferuri de la FCSB: „Atacantul vine săptămâna asta. Nu sunt idiot să stau după Bîrligea”
0
Becali l-a urmărit pe Matei Popa și a anunțat decizia: „Gata, la revedere!”
0
Știri din fotbal internațional
L-au luat înapoi doar că să-l dea mai departe! Ce se întâmplă cu fotbalistul lui Chelsea
0
Ionuț Radu, de netrecut în La Liga: a pus „lacăt” pe poartă la Getafe
0
Reacția lui Arbeloa după fluierăturile primite pe Bernabeu: „Nu sunt Gandalf”
0
Imagini impresionante la Salonic » Răzvan Lucescu și fanii lui PAOK, la primul meci acasă după tragedia cu cei 7 suporteri
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
„Vă rugăm! Aceștia sunt copiii noștri!”. Mama unui soldat rus cere ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Oana Gheorghiu crede că și compania TAROM ar trebui să fie privatizată după ...
Libertatea
O data cu intrarea rezervelor, s-a animat jocul. Cei intrati pe parcurs vor sa demonstreze ca merita sa fie titulari. Toata lumea are de castigat.
Asa e cand aduci cei mai "valorosi jucatori" disponibili... gratis.
RAMANEM CU O SINGURA ECHIPA N EUROPA FORTA STEAUA
dinamo a avut o prestatie decenta, dupa parerea mea. Pentru o echipa saraca, fara investitii, fara pretentii, care joaca in Europa din an in paste, e chiar ok sa scoti un 1-1 acasa si o infrangere cu 2-0 (deocamdata) in deplasare cu Bilbao
E prea mult entuziasm in jocul nostru, avem prea mult vedete...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Diferent mare la nivel de tehinca individuala intre cele doua echipe . Va lasa cu judetenii . Sunt romani . Pa .
Cred ca Zlatinski ala nu a marcat in viata lui gol din faza fixa in Europa.
Au jucat bine in repriza secunda din meciul tur. In meciul asta nu prea au contat. Era si greu sa puna probleme.
Ce fundasi meseriasi avem.da Aduriz cu capul ditre cei doi Dinamovisti
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.