Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu a suferit un infarct miocardic acut! Declarațiile managerului de la Universitar
33
Iuliu Mureșan explică situația financiară de la CFR Cluj: „S-a plătit tot ce trebuia! Să țineți cont de ceva”
2
Rusescu îi spune unui fotbalist de la FCSB să plece: „Are calitate, dar...”
0
Rapid se opune vehement modificărilor adoptate de Senat la legea 4/2008
0
Știri din fotbal internațional
Decizie drastică la Chelsea » Starul echipei a fost exclus din lot pentru declarațiile despre viitorul său
0
Gattuso a demisionat de la naționala Italiei! » Primele declarații
1
Leicester a contestat depunctarea de 6 puncte, dar riscă o pedeapsă mai severă
0
Juventus își vinde jucătorul cu 60 de milioane de euro și vrea să îl aducă pe starul lui Real Madrid
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Mircea Lucescu a făcut infarct chiar înainte să fie externat și este în ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
50 de lei kilogramul de roșii extratimpurii: dar în spatele prețului ...
Libertatea
erau locuri la peluza nord
Minca e bun in atac, dar la handbal :)) a jucat cativa ani si handbal. ca portar e f bun, singura lui problema e psihicul, nu se automotiveaza si are momente de relaxare cateodata dar daca reusesti sa il motivezi nu ii baga nimeni mingea in poarta.. il cunosc de mic
chiar esti batut in coif??? care-i treaba??? iti zic doar un singur cuvant: "fanariot"....
=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
eh fratior, cand am fost eu am gasit bilet doar la tigani! dar la meciul cu cfr...................:D
PSV-Napoli facut praf de tudor
asa e ,pai guardiola ii schimba in functie de necesitati ale meciului 3-4-3 in 4-3-3,sau dani alves extrema dreapta din fundas dreapta
hai noroc! e ca unii vor si cu pùlà'n çùr, si cu sufletul in rai ;)
Deci meciul ... foarte slab, atatea maini moarte, Tanase, Rocha, Parvulescu, Matei si sigur mai uit pe cineva! Tactica gresita, mingi lungi, 8 cornere, ne buruam la cornere de parca am fi avut vreo sansa, doar Parvulescu a tras un sut sanatos la parta ... ce sa caute Parvulescu pe Stanga? (wow) ... gol cu noroc, normal, dar am ratat 2 boaabe, mari, una care trebuia sa fie gol si sa deschida meciul, dar a tras tanase dupa rate, si una Nickolic ... asta e ...:)) Sa castigam acum cu CFR!
Felicitari Steaua !! Meci slab in prima repriza, dar bun in a doua, Steaua a vrut mai mult, a fost echipa pozitiva si... norocul de la gol tine cu cei mai buni !! Bravo Steaua pentru victorie, iar in meciul de campionat cu CFR sper sa piarda, pentru a nu se mai umfla oierul-sef atata in pene !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.