Alte știri din fotbal
Victor Pițurcă a numit favorita la titlu în Superliga: „Pe ea o văd”
0
Start în etapa #2 de Liga a 2-a, cu Unirea Slobozia - Gloria Bistrița » Programul complet + Clasamentul
1
Sabău explică prăbușirea fotbalului românesc: „De asta ne elimină toți”
0
Noul transfer al lui Dinamo încă nu a fost înregistrat și ratează meciul cu FC Voluntari!
7
Știri din fotbal internațional
Fosta „perlă” a lui Gică Hagi, care a bifat un record istoric în România, a semnat cu echipa lui Pique: „Înalt de doar 1,60 metri”
0
Florin Prunea a revenit cu un mesaj după derapajul anterior: „Băi, aveți niște fete incredibile! Ce am văzut aseară la Tiraspol...”
0
Cel mai mare rival al lui Cristi Chivu din Serie A, reverență la adresa lui Inter: „Încă avem de învățat”
0
Real Madrid și-a cedat jucătorul la Fiorentina! Va fi coleg cu Radu Drăgușin
0
Lifestyle
Fiica fostului mare internațional român, apariție incendiară în vacanță: „Ibiza și magia ei”
2
Anamaria vrea să obțină 50 de milioane de dolari de la superstarul Luka Doncic
3
Cătălin Cîrjan e un „câine” fericit » Imagini de la cununia civilă: Evelyn i-a spus DA!
3
Și-a etalat formele lucrate la sală pe plajele din Egipt » Campioana națională, imagini spectaculoase din vacanță
22
Un șofer a condus un Logan prin Dunărea secată: „E o Dacie de pe vremea lui ...
Libertatea
Maia Sandu, după vizita unei delegației talibane la Chișinău: „Este rușinos ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Mall-ul de plante din București are cinci niveluri cu peste 1.200 de ...
Libertatea
Eu as dori sa piarda Benfica. E prea frumoasa povestea cu blestemul lui Bela Gutman ca sa nu continue!!!
Incerc sa ma mint...- ca e un meci frumos, e o finala blablabla... Dar..nu-mi iese nicicum. Numai eu vad asa?
ba'i sa vezi ca am dreptate, meciul asta chiar se indreapta la penalty'uri si va castiga Sevilla :D
Numai sa nu-i scape de blestem "ungurul" Beto!!
sper sa ia sevilla cupa...benfica e o petarda in seara asta
Diferenta de... bani fata de C.L. este foarte mare. Iar diferenta de bani dintre castigatoare si finalista este mica! Asa ca, miza nefiind foarte mare, finalistele nu tacticizeaza la maximum; prefera sa joace fotbal!!!
Asa si e. Fotbalul ar trebui jucat cu pasiune si pentru suporteri. Acum Champions League nu este altceva decat business, televizare si bani !! In UEL ajung echipe care vor sa se remarce prin jocul lor, de-asta spectacolul e garantat.
Si Felgueiras e super portar...
Greu pentru Benfica,le-a dat unguru' ala blestem de blestem:))nu mai scapa de el
Nu ma intereseaza smenariile albanezilor. Aici e vorba de Beto. Cel mai bun portar, un ` star, care si-a petrecut ceva timp din tinerete in campionatul asta al nostru. A fost o onoare sa vedem un astfel de portar in mocirlele noastre!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.