Alte știri din fotbal
Anamaria Prodan reacționează dur în scandalul de la Steaua: „Îmi e greață de toate «românismele» astea!"
0
„Clar vor ajunge în faliment!” » Mircea Bornescu prevestește dezastrul la două cluburi din Superliga
0
LPF a anunțat echipa ideală a etapei a doua din Superliga: FCSB dă un singur fotbalist. Dinamo, 3!
0
Surprizele lui Ionuț Chirilă la CS Dinamo » L-a adus pe omul care a înfruntat-o pe Manchester United + transfer de la „frații” din Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Scandal uriaș: legăturile FIFA cu Donald Trump, sub lupa Congresului SUA! Gianni Infantino, chemat la raport
0
A găsit selecționer pentru Italia: „Aștept semnătura lui”
0
Ousmane Dembele s-a hotărât » Unde va juca sezonul viitor
0
Zinedine Zidane, la prezentarea ca selecționer al Franței: „Voi face lucrurile altfel decât Deschamps. Zidane e Zidane”
0
Lifestyle
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
0
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
15
Motorina sare de 10 lei, la un lanț de benzinării din București, marți, 28 ...
Libertatea
Cât costă cinci zile la mare în vârf de sezon. Hotelurile cu servicii all ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Reactorul nuclear 1 de la Cernavodă, oprit din lipsă de apă, pentru prima ...
Libertatea
"ziceti":)) si da ,chiar este cea mai puternica echipa din grupa ,hater obosit!
da-i lu' fratele tau!
Urmează comentariile in care rapidiștii și dinamoviștii predau lecții despre cum se joacă in cupele europene. :))))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu va mai dati *** in ceasca degeaba gigistilor, ati jucat cu rezervele lui Villareal si era cat pe ce sa va bata si amaratii aia! Parca vad ca nu-i bateti nici pe aia din liga a doua elvetiana!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nesimtit ucraineanul!
daca nu scria FCSB pe noua sigla a Stelei, cum ii mai spuneai ? si pe sigla celor de la Anderlecht scrie doar atat, SCA..deci, SCAisatii, no bre ?!..(*sa mai rad si eu de tine*)
:)) vreau sa-l enervez :))
nu e vina noastra ,e 1-1 ,asta ramane ,chit ca te mai oftici mult ori nu ! hater imbacsit!
plin de comentariile *** rosii
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.