Alte știri din fotbal
Antrenorii români remarcați de Victor Pițurcă: „El mi se pare foarte bun”
0
Victor Pițurcă dă de pământ cu FCSB și Craiova: „Mult mai slabă decât Auda!”
0
Dumbrăvița - Olimpia Satu Mare, în epilogul primei runde din Liga 2 » Toate rezultatele și clasamentul
31
Andrei Nicolescu a explicat evoluțiile lui Eddy Gnahore la FCSB: „Înțeleg mai multe lucruri”
1
Știri din fotbal internațional
După plecarea lui Radu Drăgușin, Bogdan Lobonț pariază pe Tottenham: „Merg pe mâna lor!”
0
Reacția lui Cristi Chivu după amicalul cu rivala AC Milan: „Nu ne interesează rezultatul”
0
Chelsea ar putea vinde o echipă întreagă în această vară
0
Liga Campionilor: după spectacolul de ieri, preliminariile continuă cu alte două meciuri » Fenerbahce, favorită
2
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
3
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Ce avere are Mirabela Grădinaru, partenera președintelui Nicușor Dan. ...
Libertatea
Orașul european superb de care mulți turiști nu au auzit. Are aproape 900 ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 34 de județe și București. Harta ...
Libertatea
Normal,intr-o tara anormala unde furtul,mitocania si incultura a ajuns la cel mai înalt nivel ii promovam pe ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
exact
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ai caracter bai racaciuni sa recunosti ca *** si cs dinamo e in liga a5a nu a4a ti-am dat si link mai jos , nu mai vorbi tu de caracter ca oricum nu stii ce e aia?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ai revenit la vechea ta placa...daca nu astia, atunci "uramtorii" ? :)
Asta ii un nimic de om. Numai Domnul il mai poate duce pe calea cea buna.
nu are caracter,pur si simplu ii este frica de perspectiva fecedebeului. stie ca la fecedebe aka rusijnea romaniei,este situatia de o mie de ori mai complicata si mai perciuloasa,decat la Steaua.
Nici la picioare...
:)))))))))0 N ARE CLONE.. IN OPINIA MEA..SI DACA ARE.. LE POTI IGNORA.. DE CE V O PLACE SA INTRATI IN MOCIRLA CAND..AVEM ..MOTIVE DE BUCURIE/..DIFERITE..DAR..NU CONTEAZA CARE AR FI ELE..
Adevarul este ca, in massmedia de la noi, nu doar pretul fotbalistilor ce ajung la FCSB se dubleaza ci si valoarea adversarelor FCSB ... Mari echipe: Ludogorets, Sparta, Zurich, Osmanlispor - spaima Europei! Si daca o mai adaugam si pe Chiajna (cea care a lansat pe Nita, Adi Popa, Boldrin) avem tabloul complet al competitivitatii FCSB!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.