Alte știri din fotbal
Cadu, mesaj clar după victoria din derby: „E cel mai bun din țară. Acum mă voi duce în Portugalia”
0
Cordea dezvăluie ce s-a întâmplat la vizita lui Ioan Varga: „Ca să nu mai vorbească lumea”
0
Daniel Pancu, exasperat: „Când îl văd, îmi vine să o iau pe partea cealaltă” » A calculat în procente șansele lui CFR la titlu
2
Acuzații după CFR Cluj - U Cluj: „Kovacs duce mâna la buzunar și i-au zis de la VAR să nu-i dea!”
4
Știri din fotbal internațional
Răzvan Lucescu a pierdut incredibil finala Cupei Greciei: PAOK, învinsă în prelungiri de OFI Creta
2
Arsenal - Newcastle 1-0 » „Tunarii” câștigă chinuit și revin pe 1 în Premier League: Arteta s-a descătușat
0
Răsturnare în Manchester City - Southampton, iată prima finalistă a Cupei Angliei!
0
Istorie în vecini! Ludogorets ratează titlul pentru prima oară după 14 ani
1
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Gătitul ca în Epoca de Piatră a devenit o modă globală: bucătari din ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un general român, fost comandant NATO, critică dur neinterceptarea dronei ...
Libertatea
Stiu toti asta, doar ca unii nu vor sa recunoasca.
Pai si ce daca creste coeficientul Romaniei si implicit cele ale echipelor de club romanesti !! Calmo ! Romania in particular si Estul in general nu inseamna nimic si nu vor insemna nimic niciodata dea pururi . Numai tari precum Spania , Italia , Anglia , Germania , etc..inseamna ceva in fotbal asa ca mai multa modestie si ratiune nu ar strica . Dweci repet sa fiu mai clar pentru voi . Vestul e superbogat si Estul este supersarac in comparatie . Pentru Est ramin doar firimiturile de la masa bogatilor sa nu moara de foame . ATIT . Nu te lua dupa VALAH . Ala e un DEMAGOG .
sincer isi merita soarta. conducatorii de la Astra nu duc grija banilor. ar fi putut investi 4-5 milioane in 2-3 jucatori de calitate cu care sa forteze intrarea in grupe. iar cu o figura frumoasa in grupe ar fi avut sansa sa'si recupereze banii investiti.
Si inghite Latrina clonata .
ei 'ie'suporteri copy-paste:))))))))))))))))))))de rezultat...
Asa, si?
Bun jocul lui Matel in seara asta...
Asta voiam sa intreb si eu. :)))))))
aia urlau "gigi becali" sau mi s-a parut mie ?
RUȘINEA ROMÂNIEI 1948 se oprește mereu în primul și încasează si 7 goluri . Dinamo =clubul care nu aduce puncte .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.