Comentarii (126)
cfrclujole
cfrclujole  •  25 August 2011, 23:12
Postat de xstream pe 25 August 2011, 21:57

pacat... deci imi pare cinstit mai mult rau pentru ei decat pentru dinamo.. la dracu , cu golul ala din tur marcat din offside pentru ei ! :( pacat.... dar au castigat respectul romaniei! la anul va asteptam in europa!

Toata stima si tot respectul pentru Gaz!

alb_rosu_in_vn
alb_rosu_in_vn  •  25 August 2011, 23:11

Pacat ca Gaz Metan nu s-a calificat, chiar am sperat pana in ultimul minut ca pot bate cu 2-0. Daca se calificau 4 din 5 era perfect, asa e doar bine.

sorinescu
sorinescu  •  25 August 2011, 23:06

Multa multa multa Stima Gaz Metan Medias !!!!! Capul sus si .... faceti cumva sa nu va dezumflati ! Respect !

luciano86
luciano86  •  25 August 2011, 23:00

Pacat! Dar au facut o figura frumoasa in Europa! Mare pacat!!!

iulybalog
iulybalog  •  25 August 2011, 22:55

Pacat! Dar bravo Medias, macar voi ati incercat si v-ati aparat sansele.

midnightstorm
midnightstorm  •  25 August 2011, 22:56

Bravo si Felicitari intregii echipe, ati fost buni ati facut tot ce s-a putut si v-ati luptat pana in ultimul minut. ati facut deja destul pentru Romania, ramane doar campionatul unde puteti sa va aratai adevarata valoare si sa dati totul pe teren. sper ca la anul sa va calificati din nou pentru EL. mult succes in continuare. FORZZA GAZU` !!!

lovesteaua4ever
lovesteaua4ever  •  25 August 2011, 22:56

felicitari gaz metan pentru parcursul foarte bun in aceste tururi preliminare . ati adus puncte romaniei . jos palaria !!!

v_for_vendetta_2011
v_for_vendetta_2011  •  25 August 2011, 22:45

felicitari Gaz Metan Medias!!!

1947fcsb
1947fcsb  •  25 August 2011, 22:43

Nu-i nimic, BRAVO BAIETI! Meritati respectul tuturor romanilor, ati avut un adversar bun si totusi din 6 puncte posibile ati luat 3 ceea ce este bine, nu ca RUSINEA Romaniei aka. dINAMO! BRAVO GAZUL!

123mihai123
123mihai123  •  25 August 2011, 22:26
Postat de va_salut pe 25 August 2011, 22:03

Au facut puncte pentru Romania ! 2 egaluri si 1 victorie. Dinamo ce a facut ? 0 puncte ! Oare cum de in Liga I bate Dinamo 5-0 pe Gaz Metan si in Europa treaba sta pe dos ?

in cupele europene nu ar trebui sa criticam nici o echipa, pt ca acolo se straduie ei, nu au arbitrii (cel putin la noi). nu sunt dinamovist, sunt stelist, dar asa a fost sa fie. bafta tuturor echipelor la europene!