Alte știri din fotbal
Adrian Mutu a numit favorita la titlu în Superliga: „Are un plus”
0
Ce răsturnare! Cu sabia falimentului deasupra capului, clubul din Liga 2 evită dezastrul: „Mesajul este clar”
0
Două transferuri în Superliga » Era văzut „noul Ronaldo”, dar acum ajunge în România
0
Florin Prunea: „Ei fac echipa perfectă în Liga 1”
0
Știri din fotbal internațional
Ce lovitură! După Ronaldo, vor să-l convingă să semneze și pe Ousmane Dembele
0
PAOK, tragedie și acum 27 de ani » Asemănările cu accidentul din județul Timiș
0
Cristi Chivu și jucătorul lui s-au amuzat copios: „Atunci să-l punem în poartă!”
0
Mesaj emoționant la retragerea lui Miralem Pjanic: „Fotbalul a fost muzica mea. Pianul meu a fost terenul”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
„Îl pregăteam pentru Liga Elitelor” » Dezvăluiri despre problemele neștiute ...
GSP SPECIAL
Anders Aslund, fost consilier al lui Boris Elțîn și expert în geopolitică: ...
Libertatea
*** vrea tu (vezi, am inceput cu ***) sa pari simpatic dar nu iti iese. Pai crotalie site sa se cace pe voi iar sumudica *** 40 de ani :)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Hai bai Sumi, iar *** pe ei?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Apropo era și preotul ăla la tv săptămâna trecută care înjură... și băut pe deasupra plus accident rutier... și voi vreți sa scoateți din fotbaliști și antrenor niște domnișoare de pension, care pana la douăzeci de ani nu știu de unde vin copiii cu barza
Bai nene se înjură ăștia in parlament, se înjură vedetele din show ***, actorii de teatru, voi Ziariștii între voi, profesorii la școala , doctorii ce sa mdi vorbim...,taximetriștii, copiii de grădinița... și ce sa vezi va luați voi de sumudica
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Trompetele ,,ultras ***'' turbeaza,adunatura de mioare mult lingusita si promovata de ele sta acasa si se vor uita la tv.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** rămâne. Felicitări Astra! Fotbalul românesc va câștiga plin plecarea *** O să ajungă ca Budescu prin China....un nimeni.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Puscariasi au mai toate echipe ba cap de nuca. Ca asta e Romania, aici am ajuns, inclusiv din cauza celor ca tine carora nu le-a placut scoala. Borcea si fratio Becali etc nu au fost pe la Dinamo? Adica doar pt ca au fost si nu sunt momentan, inseamna ca voi nu aveti puscariasi?
Bah schilodule, ****** sa dai tu cand abia stai pe picioare? Uita-te si tu in oglinda sa vezi ce urechi lungi si frumoase ai, exact cat sa fii apucat de ele si *** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
daca secalifica fcsb-ul urlau oiarna intreaga deontologii llui peste,urlau si-l *** pe puscarias,pe puscariasi, neam de *** balosi !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai bine vagabond decât securist, mai bine golan decât comunist! Chiar si așa ue ste-***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.