Alte știri din fotbal
Șeful lui U Cluj a numit echipele cu care se luptă pentru play-off
0
Explicația lui Dobre pentru eșecul Rapidului: „Asta s-a întâmplat în această seară”
0
Cristi Săpunaru s-a speriat de ce a văzut în Rapid - U Cluj: „Nu ne-au lăsat să respirăm. Nu mai e timp!”
0
Gâlcă așteaptă transferul care va schimba fața Rapidului: „Îmi doresc să intre cât mai repede!”
6
Știri din fotbal internațional
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Ce meci pe Stamford Bridge! Condusă cu 0-2 în derby-ul londonez, Chelsea a revenit și a câștigat în prelungiri
0
Final în Elche - Barcelona » 4 goluri și ocazii mari: cum arată clasamentul din La Liga
0
Iată echipa pentru care va juca Horațiu Moldovan până la finalul sezonului!
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Fundația lui Mihai Neșu, protejată de către stat. A scăpat de plata ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Omul de afaceri care își făcea reclamă cu excremente de urs vrea să ...
Libertatea
Steaua e in grafic, lupta Steaua!
etapa urmatoare Shalke face egal si AEK se califica impreuna cu germanii, cam asa vad eu ultima etapa din pacate
Tatarusanu e de fapt in revenire, probleme cu iesire pe centrari le are decat s-a nascut, de la meciul cu Brasov e in revenire.
Din cate imi amintesc, ultima oara a dat si un gol la nationala.
Ba, Bicfalvi shi Costea n au ce cauta nici la liga a V a, iar Tatarushanu asta e in scadere de forma grava ...
Tanase,cel mai idiot fotbalist de pe planeta!Nu inteleg de ce e convocat frecvent la nationala.Barbugiu de Pitzi,cred ca isi asteapta comisionul din vanzarea lui...In rest ,varza,n-avem nici o treaba cu fotbalul...Un singur fotbalist la steaua...Brandan..in rest..
Ba ciobanul a cheltuit o gramada de bani aiurea ....andrei ionescu...fratii costea ..etc..cu banii aia putea sa aduca 2 jucatori de valoare din afara liber de contract . Oricum mi-a placut meciul dar fara sa construiesti nu se poate .
Ba tu cu ce echipa tzii ma ... Ca aia care e in dreptul tau nu mai exista ...
hai sa fim seriosi,etapa viitoare evreii vor castiga...ascultati ce va spun.
Ba dar dinamo pe ce post joaca ... cu ceahlaul(blataul) 0-5 ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.