Alte știri din fotbal
Bogdan Andone și-a spus oful, după prima victorie în 4 luni: „Ne cam refuză toată lumea”
0
Dani Coman pregătește pedeapsa pentru Matos: „Nu mă interesează dacă și-a recunoscut sau nu fapta!”
0
Paul Papp ripostează: „Ia să vă spun ceva, te uiți la Haaland cu Saliba... Era prăpăd dacă nu câștigau!”
0
Antrenorul Ricardo Sousa: „Asta va însemna Petrolul în acest sezon!”
0
Știri din fotbal internațional
Unde a semnat Baba Alhassan, dat afară de Becali de la FCSB
0
Tragedie pe Camp Nou! Un muncitor a murit în timpul lucrărilor de renovare
0
Elicopterele lui Trump și Macron i-au stricat cantonamentul echipei din Premier League
0
Mihai Stoica explică eșecul rușinos cu Auda: „Cu VAR ar fi fost 4-1 pentru noi! Două penalty-uri clare”
4
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
16
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Femeia care ridică manual, de 36 de ani, o barieră de tren. Imaginea care ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
BREAKING NEWS: Lucescu socheaza cu ultima declaratie: "Razvan Rat este singurul vinovat de aceasta infrangere! Daca nu lasa apa deschisa la dusuri inainte sa plece, nu faceam inundatie si jucatorii nu ar fi fost nevoiti sa-si faca dus cu sticla de un litru la wc!"
((((((((((((: E , ce putea să declare Lucescu , decât că a fost defavorizat de arbitru ?? Mai miră pe cineva ?! (((((:
eu zic ca este vina vatmanului.sau mai nou jucatorii adversi aveau echipament prea tipator. si deranja la ochii.
Problema este ca nu ai dreptate. E adevarat ca au fost facute transferuri pe zeci de milioane in fiecare an.... dar ia uita-te cu cat au si vandut??? Lucescu i-a facut lui Ahmetov o echipa super profitabila (daca scoti din discutie constructia stadionului). El cumpara brazilieni pe cate 10-15 milioane.... dar ii si vinde pe cate 30-40. Uita-te pe ce sume au plecat William, Mikhtarian si atatia altii inaintea lor.
Am vazut ambele meciuri si Sahtiorul a fost fara discutie echipa mai buna, au atacat aproape continuu, au facut-o frumos, au avut si ocazii... si-au batut joc de ele. Au cam avut ghinion, dar de-asta e frumos fotbalul, conteaza eficienta.
Puteam sa jur ca va da vina pe arbitri ...
E clar: arbitrajul, familia Ceausescu, Steaua, faptul ca vine din Est, etc....Sau toate la un loc. Da, am uitat sa spun si frica de situatia din Ucraina. Ciudat, echipe cu un buget mult mai mic decat a avut pana acum echipa asta MILIARDARA, au mers mai departe in Europa aproape in fiecare an (in Ch.L sau in E.L)...oare de ce? Da, stim, Lucescu e "vanat" peste tot de cei pe care i-am amintit in prima propozitie. Cine nu ma crede pe cuvant, pot sa vin cu date reale despre echipe cu bugete de cel putin 5-10 ori mai mici care au facut mai multe in Europa. Astept sa fiu contrazis.
Lesin de ras. Are 4 jucatori care nu mai pot sa mearga:)))
Nu sute vere, au investit peste 1 miliard de euro in era Stralucescu si in fiecare an au avut buget 100 mil euro fara transferuri.
O echipa tinuta in ultimii 8 ani pe multe sute de milioane de euro (transferuri de zeci de milioane in fiecare sezon) si pe teroare politica, care si-a aratat mereu adevarata fata in Europa. Lucescu e antrenor bun pentru Balcani, dar atat. Nu-i un antrenor pe care sa-l stie cineva in Europa, si nu-i un antrenor mare.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.