Alte știri din fotbal
Gică Hagi și Răzvan Lucescu, invitați de onoare la petrecerea de titlu a fanilor lui Galatasaray! Turcii nu l-au uitat pe marele „Il Luce”
0
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
3
Mircea Rednic și-a vărsat nervii pe Andrei Nicolescu: „Să nu vorbească! Mai aveau un pic și cădeau din stadion”
1
Incredibil: internaționalul U21 rămâne liber după ce clubul s-a zgârcit la 500 de euro! + Dinamo a intrat pe fir
0
Știri din fotbal internațional
Decizia luată în Capul Verde înaintea debutului istoric la Campionatul Mondial
0
Logistică de coșmar la Mondialul din SUA, Mexic și Canada » „Va fi o «bombă» gata să explodeze!”
0
Anunț în Italia: Inter s-a înțeles cu fotbalistul rivalei din Serie A
0
Gică Hagi și-a ales favorita de la Campionatul Mondial: „N-are cei mai valoroși jucători, dar arată foarte bine!”
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
4
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Guvernul Tomac, la mâna puciștilor. Aritmetica parlamentară, clar ...
Libertatea
Dezvăluiri în cazul Kreiner. Fiica afaceristului ucis susține în instanță ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Violențe la Belfast și distrugeri uriașe după protestele anti-imigrație. ...
Libertatea
Dam stai linistit.
slabut vaslui:( sanmartean o sa iasa la rampa pana la urma...cred eu!
Hai vasluiule !!!
bah hai ca n-am chef sa ma cert cu voi acum! ma uit la meci spre deosebire de voi!!ne vedem la steaua-Latrnaca!
Spartii,pardon, Spartanii mei strigati acum HAU HAU HAU.
te-ai atacat >?:)
trebuie un gol
n-ai ce sa le faci,sunt limitati...
corect! toti `telijentii tin cu dinamo , o adevarata echipa! mwahaha sper sa fi fost ironic...ca atlfel ai fi penibil nu de alta:)
parintii mei s-au nascut in Bucuresti dobitocule!!bunicii sunt de acolo!!si vezi ca bunicii mei erau una dintrecele mai Bogate familii din Petrosani,au locuit 10 ani la Paris!Focsani,zona saraca?acum da,inainte de comunisti era unul dintre cele mai rafinate orase!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.