INTERNATIONAL  »  EUROPA LEAGUE  »  EUROPA LEAGUE

VIDEO Respect Ole Gunnar Solskjaer! » Molde a învins Stuttgart şi în returul din Germania

Articol de GSP - Publicat joi, 06 decembrie 2012 00:00 / Actualizat joi, 06 decembrie 2012 22:58

Steaua a jucat meciul de la FC Copenhaga (1-1) şi cu gîndul la rezultatul din Germania, unde Stuttgart a întîlnit Molde.

Norvegienii au dat şi ei o mînă de ajutor Stelei şi învingînd Stuttgart pentru a doua oară în această grupă, scor 1-0, dar chiar şi aşa, tot nemţii sînt cei care merg mai departe.

Stuttgart a fost echipa mai periculoasă, însă scorul la pauză a fost în favoarea echipei lui Ole Gunnar Solskjaer, care a marcat în ultimul minut al reprizei prin Angan.

Nici în cea de-a doua parte jucătorii lui Stuttgart nu s-au trezit, asta şi datorită portarului norvegienilor care a avut o evoluţie excelentă.

Vezi aici rezumatul partidei Stuttgart - Molde!