Alte știri din fotbal
Zi plină la CFR Cluj » În timp clubul aproape s-a înțeles cu doi jucători, Amin a fost prezentat oficial
0
Petrolul Ploiești, aproape de încă un transfer » Negocieri cu un fotbalist care a jucat pentru naționala României
0
Vin banii pentru Joao Paulo » De ce FCSB nu va încasa niciun dolar de la FIFA
0
Victor Pițurcă susține planul lui Gigi Becali: „O mutare bună pentru FCSB”
0
Știri din fotbal internațional
Croații fac haz de necaz: „Dacă Matanovic era chel, golul egalizator ar fi fost valabil”
0
Doping la Campionatul Mondial? Urmele unei substanțe interzise descoperite în probele a OPT jucători!
0
Starul lui Chivu de la Mondial a fost amendat » Câți bani și pentru ce va trebui să plătească Marcus Thuram
0
Bayern Munchen a cheltuit peste 100 de milioane de euro în două zile » Bavarezii l-au prezentat pe fundașul de la națională
0
Lifestyle
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
0
Vedeta de la „Observator” a spus pe cine susține la Mondial: „Îl apreciez pentru mentalitatea lui de campion” » Unde fuge imediat după turneu
1
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
2
Rusia a pierdut 1% din populația sa în războiul purtat împotriva Ucrainei. ...
Libertatea
Profesoară lovită de fulger în timpul unei excursii cu 14 elevi în Munții ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
FENOMENALA ASTRA !! chiar ma bucur pt ei
esti cretien, toata romania tine cu astra
astra joaca foarte bine, chit ca aia folosesc mai multi tineri. Daca era steaua in locul astrei, socol isi dadea drumul in direct . Maine o sa vedeti un amarat de articol, mai jos in pagina sub altele scrise cu litere mari despre cate vanturi a tras jiji in parnaie gandindu-se cum pupa Galca icoanele la biserica.
Gooooooooooooooooooooll Incredibil dar ADEVARAT !! dACA AR FI Avut suporteri acasa ASTRA S-AR FI CALIFICAT FARA PROBELEME !!
mori acolo,asa se bate Lyonul , notite scl4vule
La muncă, Maricele. La muncă!
Hai cu 1-3, pentru simetrie!
ol -astra 1-2 asta da echipa
Saracie , esti proost de puti ! :))
Bine astraaa mure stelemeaua!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.