Alte știri din fotbal
Hermannstadt - Universitatea Craiova 0-2 » Baiaram pentru unii, frisoane pentru Munti! Juveții câștigă la pas la Sibiu, la debutul lui Dorinel Munteanu
12
Cerință specială pentru Zeljko Kopic: „Merită mai mult. Are datoria să îi dea mai multe minute!”
1
A marcat primul gol în tricoul lui Dinamo și este convins: „Avem șanse mari la titlu!”
0
Zeljko Kopic, după Dinamo - Metaloglobus: „Ăsta e planul” + cum i s-a părut Mazilu
2
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu a avut polițe de plătit, după ce a revenit pe primul loc în Serie A: „Mai știți ce spuneați acum 5 luni?”
0
Ce scrie presa din Italia după Genoa - Inter și nota primită de Cristi Chivu: „L-a condamnat”
0
Haos înaintea duelului dintre Inter și echipa lui Dan Șucu! Ciocniri violente, mașini incendiate
0
Genoa, prea mică pentru Inter » Chivu e din nou lider în Serie A!
4
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Mesajul unui tânăr pentru magistrați, după ancheta Recorder. Mii de oameni ...
Libertatea
Băsescu dezvăluie adevăratul obiectiv al lui Putin și motivul pentru care ...
Adevărul
De ce apar durerile de genunchi și cum pot fi prevenite. Un medic ortoped ...
GSP SPECIAL
Polițiștii, răspuns dur pentru șeful Cătălin Predoiu: „Dacă România ar avea ...
Libertatea
No mineral water no football ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ai aparut si tu martalogule :)))))))))))))))))) ***-*** :))))))))))))))))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Propun sa i se decerneze premiul Nobel. Pt pace. E echipa pacii. Nu bate pe nimeni.
Sa vazut ca nu e Hotegan la centru :))))))))))).
gresit ..total gresit ..in liga 1 joaca deaconu and co .altfel sunteti egalii unei echipe de liga a 2-a elvetiana ..campionii ligia a 2-a elvetine sunteti ?defapt egalii ligii a 2-a
Saraci nu sunt :))) Reghe trebuie sa plece
esti amuzant rau....dar ai dreptate nu s-a schimbat nimic,suntem tot pe ultimul loc si mai avem meciuri infernale de jucat afara si acasa cu aia care ne-au dat scurt asha 2-0
***? nu s-a schimbat nimica fatza de etapa trecuta,au facut egal si aia de la vilareal. 4 puncte din dubla cu zurich,aia era telu. dupa,se decide tot in meciul cu osmalipsor.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cel mai umilitor rezultat al unei echipe romanesti in cupele europene: egal, acasa, cu o echipa de LIGA A 2-A!!!
Sa va mai bucurati de raul altora si sa va doriti falimentul tuturor adversarelor.. de cand zic, un campionat in care adversarele sunt la pamant, e un campionat slab.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.