Alte știri din fotbal
Olguța Vasilescu, prima reacție după ce Craiova a câștigat eventul: „Ne-am dat seama de un singur lucru”
0
Planul oltenilor pentru ziua de astăzi, după o petrecere de pomină » Cum a arătat meniul campionilor
0
Doar ei au fost alături de olteni! Cine sunt cei doi fotbaliști de la U Cluj care au rămas la sărbătoarea Universității Craiova
0
Ce a sesizat Alex Chipciu după 0-5 în finala campionatului: „Nu vreau să pară discurs de loser, dar unii au renunțat”
1
Știri din fotbal internațional
Au anunțat plecarea antrenorului imediat după finalul sezonului din Bundesliga
0
Barcelona, la despărțirea de Lewandowski: „Robert, totul a început cu tine”
0
Ce sărbătoare în Piața Domului! Cristi Chivu a ridicat trofeele și a cântat cu sute de mii de oameni
0
Ziarele spaniole au schimbat foaia cu Ionuț Radu » Ce au scris după remiza de la Bilbao
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Scenariile pentru noul premier după consultările de la Cotroceni: guvern ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Motorina s-a ieftinit luni, 18 mai 2026. Cât costă un litru de carburant în ...
Libertatea
Din ce am vazut, meciul s-a terminat 1-0 pentru Young Boys! Gol marcat pe contra-atac! Golul CFR, offside, iar penalty nu a fost, eliminarile de ambele parti aiurea! Tot aud destepti care o tot dau cu arbitrul francez, ca vai, s-a razbunat!!! DE CE? Francezii sunt rasisti din maduva oaselor, dimpotriva, trebuiau sa traga 200% cu romanii-unguri-straini! Nu, nu a mai mers ***, cum nici *** Becali nu merge de ani intregi, ca si fotbalul romanesc. Noi producem firimituri si vrem paine calda si intreaga!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Un moment trist in care pot totusi sa ma bucur ca n-a fost Dan pe banca, nu stiu ce i s-ar fi intamplat, ma refer la sanatatea lui.... Un al doilea motiv de atenuare a supararii ar fi acela ca acum pot sa-si vada doar de campionat, sa atace cu toate fortele titlul, Edi are sa-si ia o revansa in viitoarele calificari din cupele europene.
Undeva... Candva... Unele lucruri se platesc in viata!!!
E rasist francezul, ne-a taxat ptr gafa lui Coltescu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.