Alte știri din fotbal
Promovare istorică! Vor juca pentru prima dată în Liga 2
0
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
Păi tu si eu stiam ce si cum..lasa-i in pace in frustrarea lor . Complexati au fost, complexati vor ramine mereu in viata . Nici un oras din Romania nu va avea niciodata puterea economica a CAPITALEI ROMANE . La noi dau spectcole Guns N Roses, Bon Jovi, Rammstein , AC& DC, Eric CLAPTON, Red Hot Chilli Peppers, etc..la ei cinta la mandolină mireasa duminicile .
DADA
da, ei si dolce. plus tvr un meci, dar doar meciul de marti.
si nu numai:))
ATUNCI DISPERATUL DE SOCOL CARE VORBESTE PARA IL STRANGI DE GAT
:))))))))))))))))))))))))))))
au luat astia de la digi CL anul viitor?
Cum de la anul UCL e pe Digi ?
totul depinde si ce va face chelsea in finala
sunt putini care stiu "istoricul" cainilor fara stapan din Bucuresti si nu numai. ei au aparut in momentul in care olteanul cizmar a ainceput demolarile daselor pt a construii blocuri iar toti cainii care erau la case au ramas pe strazi,asta fiind prima cauza a acestor animale....o alta cauza a fost ca nimeni nu s-a ocupat de ei in 22 de ani pana la Oprescu si inca o cauza si poate cea mai importanta este ignoranta oamenilor care arunca acesti caini pe strazi inca de cand sunt pui doar de dragul de a scapa de ei. problema asta o intalnim in toate orasele din tara!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.