Alte știri din fotbal
Lovitură pentru Dinamo! A ieșit accidentat în derby-ul cu Rapid
0
Daniel Pancu, eliminat în Rapid - Dinamo după o criză de nervi: a intrat pe teren, și-a smucit colaboratorii!
0
Din nou mesaje cu iz rasist la Rapid - Dinamo » „Câinii” au aflat scenografia giuleștenilor
1
Apariție rară la Rapid - Dinamo » Fostul acționar, surprins după multă vreme în tribunele Giuleștiului
1
Știri din fotbal internațional
Nou-venitul la Inter i-a adus victoria lui Cristi Chivu în ultimul amical al verii
0
Debut de coșmar pentru Kevin Ciubotaru la noua echipă
0
Djed Spence, oficial la Inter: „Exact asta veți vedea din partea mea”
0
Fostul jucător de la Rapid, „triplă” la noua sa echipă » În Giulești a reușit doar 4 goluri în 73 de meciuri
2
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Motorina standard se ieftinește cu 68 de bani pe litru de la ora 24.00, în ...
Libertatea
Care sunt șansele ca R. Moldova să renunțe la independență pentru a intra ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cod roșu de incendii în Caraș-Severin: 300 de hectare mistuite de flăcări, ...
Libertatea
singurul secret : Ketsbaia e un mare antrenor!
IN ROMANIA se plateste regeste mediocritatea in fotbal.Asa ptr ca multi cei care baga bani in fotbal ,baga bani murdari .Se poate face performantza si cu bani mai putini decat se investesc in Romania ,cu conditia sa fie conditii sanatoase ,propice performantei la cluburi.Ptr asta ar trebuie trimisi la inchisoare clanul becali ,borcica ,vasilica ,mitica,copos etc
Daca cei care au facut "misto" de CFR cand a fost eliminata de Famagusta ar avea barbatzie in ei ar iesi la interval si si-ar cere scuze.Dar nu o so faca niciodata ca nu au sira spinarii,caracter.Asta ii deosebeste pe cei care sunt CFRisti si Stelisti.Cum ii turcul si pistolul si jucatorii si jocul echipei.Din pacate.
De ce nu faceti comparatie intre fener si famagusta? sau intre sahtior si famagusta. Daca Steaua e trasa mereu inapoi de catre patron, ce ar mai fi de spus despre comparatia dintre fener si famagust. Fener are buget si jucatori cu salarii uriase, sahtior la fel, si ca si Steaua n-au facut mare lucru. Asta nu e o scuza pt Steaua dar nu inteleg de ce nu s-a facut o paralela intre Steaua si Galata atunci cand Steaua i-a eliminat.Presa romana cand vede ca e infrangere arunca mai mult gaz pe foc.
bravo anorthosis.FORZZA STEAUA!!!
intresant!e de vazut daca e bine sa ia jucatori de 500.000 euro dar pe cativa dintre ei sa-i platesti cu salarii de peste 400.000ex:savio 480 si dellas 400.Cum e mai bine?sa cumperi jucatori liberi de contract si sa dai salarii mari unora dintre ei,sau sa transferi pe cei cu cota de 3-4 milioane dar cu salarii sub 300 de mii? La noi daca il venea dellas ar fi zis ce cauta mosul asta la noi. Deci nu cred ca doar asta e important ci un plan si-o strategie adecavata. echilibru si profesionalism!
Ganditi-va ca turcii nu s-au sfiit sa aduca veterani ca Hagi si Gica Popescu la Galata, sau Roberto Carlos la Fenerbahce. Da' nu e nimeni sa isi foloseasca intelectul la Steaua sa aduca un mijlocas stanga de valoare. De ex. Santiago Solari s-a intors in Argentina dupa expirarea contractului cu Inter. Credeti ca nu l-ar fi atras sa joace iar in CL? Savio tot mijlocas stanga joaca.
Cand joci fotbal din placere, pui suflet si nu-ti pasa de bani, vin si rezultatele. Din nou ni s-a demonstrat ca suntem un popor de.... Mai are rost? Sunt stelist dar il urasc pe distrugatorul Stelei --- oierul. Cat crede ca mai putem suporta?! Munti bravo! Cine se face ca joaca afara!
La bugetul asta si lotul de jucatori eu cred ca antrenorul are rolul cel mai important la Anorthosis.Poate nu ar refuza o oferta buna din Ro.
UITA-TE GIGI SI INVATA!!!BAGA LA CAP!!UITATI-VA JUCATORI DE LA STEAUA SI PUNETI-VA INTREBAREA ''CE SUNTETI VOI IN MOMENTUL DE FATA??''. OARE VA E PUTIN RUSINE??OARE AVETI VREO MUSTRARE??CA NOI NU CASTIGAM NICI BANI,NU AVEM NCICI MASINI STRAINE DE PESTE 50000E,ETC DAR VA SUSTINEM SI NE DOARE SUFLETU CAND PIERSETI SAU MAI BINE ZIS VA FACTI DE RAS..VA UMILITI PRIN PROPRIUL JOC PRESTAT SI PRIN PROPRIA MENTALITATE.CICA SUPORTERI SI LA BINE SI LA RAU SAU CU STEAUA PANA LA MOARTE!STITI CV NE CAM AJUNGE
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.