Alte știri din fotbal
Pleacă Andrei Nicolescu? Președintele lui Dinamo a răspuns: „Decizia este a acționarilor”
1
Transferul încercat de Rapid nu îl încântă deloc: „Să nu fie cum a fost Koljic”
0
Ionel Ganea, atac la adresa lui Ciprian Marica: „Un om fără caracter! Vreau și eu să-i transmit un mesaj”
8
Premierul desemnat Eugen Tomac are o propunere neașteptată pentru sportul românesc: „Cupă comună cu această țară!”
3
Știri din fotbal internațional
Istvan Kovacs se va îmbogăți după participarea la Cupa Mondială
0
Dan Șucu a făcut o investiție la 300 de kilometri de unul dintre cele mai riscante locuri de pe planetă!
0
Didier Deschamps răsuflă ușurat: starul Franței este complet refăcut pentru Mondial
0
Scrisoarea emoționantă a văduvei lui Diogo Jota către Andy Robertson: „Vei duce visul lui cu tine la Campionatul Mondial”
1
Lifestyle
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Realizatoarea TV nu s-a mai abținut » Mesaj public pentru Guardiola: „Te iubesc, Pep!”
1
Romina Gingașu, soția boss-ului Ferrari, gest fără precedent pentru familia afectată de drona căzută în Galați!
23
Trump îl avertizează pe Netanyahu că Israelul riscă să piardă sprijinul SUA ...
Libertatea
Cazul elevei din Cluj care ar fi fost drogată la banchet: testele ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Culisele celui mai costisitor caz de malpraxis din România: Medicul Natalia ...
Libertatea
ASA MA DAR NU TE ENERVA SA NU-TI CRAPE VENA,BA EU AM PLECAT DE SARACIE ,TU DE FUDULIE,DACA ESTI BOIER DE CE AI PLECAT ?
BOIERE POTI SA-MI ZICI CEVA NOU,SAU MERG SA O FUT PE MADAM BOVARY ?
Ba ? Eu nu sunt tzzaranBORIT ca voi . Eu gindesc logic, analitic, pragmatic, realist . V-am mai spus pina nu se ridica Romania economic nimic bun . De plecat nu am plecat numai eu de plecat au plecat 3 milioane de romani . Pe unii chiar ii doare in PULAde ROMANIA..nici numai vor sa auda . De ce nu mai vor ? Pai de sanchi .
MOFLEA SA PASTRAM UN MOMENT DE RECULEGERE POR FAVOR ?
Au APARUT PATRIOTII DE CARTON gen Maresalul care traieste in Spania sau Terminatul care traieste in AUSTRIA SAU IMPERATORUL CARE TRAIESTE IN GERMANIA ...EI SUNT PATRIOTII NU EU . EU TRAIESC IN AMERICA adica in afara granitelor ROMANIEI spre deosebire de ei .
ASA-I CAINELE RADE DE CIOBAN CA E PROST CA PULA
Pai ma fotbalul s-a polarizat in jurul unor cluburi foarte bogate din niste tari foarte bogate deci ce ar mai fi de spus ..vorbarie ? Nu le mai ajungem pe astea niciodata in vecii vecilor cu atit mai mult daca cade zona euro . In acel caz monedele nationale din germnaia, spania, italia ar deveni si mai puternice . Lasa patriotismul de sueta deoparte nu de lata dar pina la DEMAGOIGIE nu mai e decit un pas . Retine !!! Romania nu mai conteaza in nimic .in sport. desi in epoca Ceausecu Nicolae a contat cu adevarat .
Noapte buna all ... cu toate ca alta lume are soare acum :) .
Domnule imi pare rau dar va repet nu ne intelegem din motive de regionalism . Eu nu sunt din Bucuresti .Eu sunt de pe Magheru adica vecin cu bucurestenii . Pe Bucuresteni ii gasesc mai la sud de Polivalenta . Tin sa repet ca e mai interesant sa ne vedem de lungul nasului decit un fals patriotism..ma refer la romanika in general fie ca discutem de sport, politic, economic, etc... Romania a intrat in insolventa de plata de ceva tImp atit economic cit si la fotbal si politic si ce vrei mata .Si mie mi-ar place sa ma mindresc cu buletinul la fel ca tzzaranetele din satul baia mare la aterizare pe aeroportul din Roma sau Paris dar sincer ? Sincer ? Folosesc pasaportul american ...instead.
Da , este ala de rade ragusit tot timpul si are un stapan cu mustata . Sundance nu are stapan .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.