Alte știri din fotbal
Amenzi și interdicții după Rapid - Dinamo » Măsurile luate de Jandarmerie
1
Corvinul - CFR Cluj » Echipele probabile ale partidei de la Arad + cele mai importante informații
0
Oțelul Galați - Universitatea Craiova din runda 5 a Superligii, între două formații rănite în etapa precedentă » Echipele probabile
0
Alaa Bellaarouch, jucător-cheie în victoria lui Dinamo din Giulești: „Știu de la Cupa Africii”
0
Știri din fotbal internațional
Doar 18 minute pentru Dennis Man și o ocazie uriașă în meciul lui PSV de aseară
0
Enzo Fernandez, huiduit de fanii lui Chelsea! » Ce se întâmplă cu transferul la City
0
Reacția lui Mirel Rădoi după debutul în noul sezon din Turcia: „Nu ne-am putut descurca”
0
Sub privirile lui Cristiano Ronaldo, Mihai Lixandru a fost întors pe toate părțile de Joao Felix la debutul pentru noua echipă!
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
1
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
„Cel mai periculos om” din Germania este pe cale să obțină un scor istoric ...
Libertatea
Vacanță în Delta Dunării, pe ape la niveluri record. Guvernatorul Florin ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Motorina standard se ieftinește cu 68 de bani pe litru de la ora 24.00, în ...
Libertatea
NU CRED CA DAU SLUJILE DE LA PRO IMAGINI DIN NOUA GALERIE SA I VEDEM PE -CARLANI-.. E DE URMARIT :)
elevi, studenti?! e clar, valahii, randoomii, palniile si babuinii vor fi foarte activi in fata tv-lui si la tastatura (aici depinde de evolutia scorului...daca e de rau, stau pititi ca sobolanii...daca e de bine, navalesc, cu tot cu clone, ca lacustele).
Pai imi fac si eu o Steaua Bucuresti la Buzau, Bacau sau Covasna si o sa avem doua stele. Ce dracu, sunteti niste persoane cu vederi chiar atata de reduse, v-a spalat pe creier un *** cu 8 clase? Asta e Steaua Bucuresti din Mogosoaia, ce legatura poate sa aiba cu eo echipa bucuresteana? Ca voi va mintit singuri si ca vreti sa credeti in cai verzi pe pereti e alta poveste.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Povestea cu elevii si studentii e asa, ca sa zica si ei ceva. Ce nu intelege Becali e faptul ca in general galeriile sunt formate din oameni, nu din ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
articol de prima pagina la gsp?! daaaaaaaaaaaaaaaa...asta e presa din Romaniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
cat il costa pe nea jiji aceasta nouagalerie ..ana nu a putut sa aduca decat 600 cu sharmul ei ..deci tot banul e la putere ..in loc sa dea la centru de copii si juniori da la studentii la litere de la poarta alba sau alte facultati care au iesit direct doctoranti si cu rozetaSPARTApraga ..numai intelectuali in noua galerie toti cu facultati ,care mai decare ..in tara in strainatate ..au ficare ani de studiu fiecare pt fapta 1-3-10 ani ..aia cu 10 ani de studii sunt liderii
Dupa ce se va lamuri ca suntem cuminti nea Gigi care e om bun si a demonstrat inclusiv faptic a promis ca vom avea si imn un psalm modern si mobilizator. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!
Spuse argatul lui alpin. bleah! Forza Steaua Bucuresti !!!
HAI SA ZICEM SI UNA SERIOASA..EU VAD UN 1 -1 SI PRELUNGIRI..FICISIBI O SA TINA DE 0-0
Locul 57 in clasamentul UEFA , Steaua Bucuresti obtine in seara asta calificarea in grupe , pe National Arena , in fata a zeci de mii de spectatori . Stim ca dinamovistii vor urmari meciul cu sufletul la gura , dar trebuie sa le reamintesc ca incepe marele meci dintre echipa lor si o divizionara C, sa fie pe faza .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.