Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Planul lui Gigi Becali nu a funcționat
1
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
0
Știri din fotbal internațional
De ce Fenerbahce va folosi tricouri cu „Chobani” pe piept la meciul cu FCSB
9
Atac violent la adresa lui Elias Charalambous: „El chiar are față de papagal”
18
Bine că nu joacă ei! Detaliul unde FCSB este o formație liliputană comparativ cu Fenerbahce
4
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Ultimele informații înainte de meci
4
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Microbuzul din accidentul tragic din Timiș nu avea funcția de lane assist. ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Steaua respecta „traditia”… s-a „stins” din lipsa de gaz Cei din diaspora (nu numai eu) v-au avertizat inca de la tragerea la sorti de acest scenariu care doar se repeta de ani si ani de zile. E deja „traditie” (blestem) ca nici o echipa fie ea de club sau nationala sa nu reuseasca sa treaca de sarbo-croati. Cu toate ca ambele echipe au parut a fi sensibil egale, Steaua din min 59 dupa primirea celui de-al doilea gol s-a „stins” din lipsa de… gaz. Si asta s-a vazut foarte clar. Pacat! Trebuia lucrat mult mai mult la „rezervorul” de benzina La sarbi a functionat ceas 95 min La Steaua in a doua parte, cu rateuri, anemic pana s-a stins de tot. Pana prelua Popa o pasa la mijlocul terenului Mesi si Xavi ar fi trecut in dribling pe langa doi trei adversari pana in fata portii. Asta e fotbalul fratilor. Se joaca in viteza si se bazeaza pe forta de rezistenta, nu pe sentimente. Ori echipele romanesti, mai ales nationala de multi ani sunt complet depasite la astfel de capitole. Nu avem cu ce sa ne prezentam in lumea fotbalului mare. Sper ca Iordanescu sa fi vazut meciul, iar lui Becali ii doresc intrare grabnica in faliment Nu merita echipa Steaua. Ii doresc… sa dispara complet din fotbal!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ia dati pe *** , ca vorbeste parvenitul ... il bufneste rasul
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu vrea sa faca asta atat timp cat castiga de pe urma Stelei . Nu ai vz ce a declarat. Ca doar daca e nevoit sa bage bani din buzunar o da gratis. Deci nici asta nu cred ca se va intampla din pacate. Fara Steaua aceasta *** nu va mai exista de acum incolo. Si de asta sunt sceptic ca se va intampla asta. Ar fi mult prea frumos sa se intample asta .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La anul veniti si voi,ca de promovat nu prea cred
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Jucati impreuna la 11.
V.M.P *** si pe ultima ta sursa de bani ***....Vinde si lasa-ne....***...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Un moment bun sa inscrie si Armata echipa in liga a IV a,ca-i pacat de stadionul ala.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.