Postat de alexzece pe 02 Mai 2019, 22:00

Data viitoare cand plangi,ia-ti si un servetel,ca iti inunzi casa,frustratule.Fan HahaMadrid.

Sigur aseara a stat cu pachetul de kleenex langa el

alexzece
alexzece  •  02 Mai 2019, 22:00
Postat de Lorenzo Lallana pe 02 Mai 2019, 13:48

Să-l scoți din joc pe KEita cu faultul ala de rosu, asta ce strategie o fi fost, presing cu talpa în prima repriză, fără măcar un galben, asta înseamnă să fi mafiot!Arbitrul a favorizat intrările criminale ale lui Suarez?! Ciudat că nu a remarcat nimeni asta pe la noi prin varzelonica!

103556593955789
Clau Alex Berdei  •  02 Mai 2019, 21:00
Postat de Adrian Carlo Bonicioli pe 02 Mai 2019, 18:28

Hai ma lăsați vrajala cu marele vostru Messi. A fost o nulitate tt meciul. Noroc cu carul....sa te trezești cu o minge care vine drept în tine dintr-o transversală . Lovitura libera da....a fost de maestru. Doar atât. Mult mai remarcat a fost portarul Barcei...care chiar a scos. Liverpool a jucat fotbal adevărat și nu a avut absolut deloc noroc.

Nulitate? Tu pe ce planeta traiesti?

991170994290827
Adrian Carlo Bonicioli  •  02 Mai 2019, 18:28

grandetorito
grandetorito  •  02 Mai 2019, 17:43
Postat de cneius pe 02 Mai 2019, 14:04

Lui Liverpool i-a lipsit un singur lucru - norocul. Daca se schimba roata pe Anfield, englezii se califica !

Daca aveau norocul de care au beneficiat in ultimele 2 sezoane scorul ar fi fost (fortat!) 3-2 pt spanioli. Daca i-ai fi urmarit pe cormorani in toate competitiile, te-ai fi convins ca sansa a tinut cu ei mai mult decat se asteptau. Echipa foarte buna, dar nu de nivelul granzilor... inca!

grandetorito  •  02 Mai 2019, 17:41

"Iese Coutinho, intra Semedo". Ce e asa de greu?! Norocul lor ca mesajul nu a ajuns la Shakira :)