Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
3
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
Au iesit si ei cu "capul sus"... :)
@leo28: esti un banatean cu capul mare si sec! Nu poti gindi liber,tu crezi doar nebuniile debitate de oligrofenul de Jabba,stapinul tau,care te-a invrajbit impotriva galatiului!Ramii un sclav ca asa te-ai nascut si asa vei muri ! Otelul e Supercampioana Romaniei,mi-a oferit clipe de neuitat ,am calatorit pe marile stadioane ale Europei ascultind cu placere imnul CL pe cind tu rustratule stai in liga doi si iti faci pipe mentale ca poate vei elimina gazul in cupa romaniei!apropo,cecit s-a terminat azi?????
invata sa scrii,canta la alta usa imbecilule ca pe mine,ma plictisesti.
@grande.balaci ; sei un pezzo di merda schifoso,bruto e puzolente! una scoregia che ha tirato la tua madre e sei uscito tu ! Handicapat si oligofren ca tine rar mi-a fost dat sa intilnesc!
Iar dacă vreţi să vedeţi spectacol, duceţi-vă, tată, la circ, sau la teatru! Sau la vreun bar cu striptease...! Nu v-a cerut nimeni de la Oţelul bani ca să vă uitaţi la ei! Ce nu alegeţi alt meci, mai spectaculos pe care să-l priviţi. Vă dau eu exemple: Timişoara - Gaz Metan Mediaş, sau Valencia - Genk. Sau poate v-ar fi plăcut să fiţi suporteii lui Dinamo Zagreb la meciul Dinamo Zagreb - Olempique Lionnais, că aţi fi fost nespus de mîndri de echipa gazdă..! Eu am preferat să mă uit la mica echipă din oraşul meu natal, să văd cum se chinuie cu "portughejii", că şi-au cîştigat acest drept prin muncă, NU TRATÎND FOTBALUL LA MIŞTO, cum au făcut-o alte echipe în campionatul trecut..!
Esti un monument de prostie Antal e banatean ca tine!
virgyle....multumestei tu lui stanica,frf-ului,lpf-ului...ca a-ti luat un compionat in halul ala...ce sa-i faci daca toti sunteti moldoveni...va inteleg,nu-i vina voastra ca asa v-ati nascut...apropo...cum ii sa fi moldovean alaturi de toata sleata aia a vostra?...defapt nu stiu de ce te intreb ca antal al vostru a spus multe prin declaratia asta a lui minunata...esti un moldovean ca si ceilalti si te inteleg...imi pare rau de tine
@grande.balaci : ma da tu ai evadat de la balaceanca?sau ai consumat etnobotanice?
Sa moara banatenii de suparare ca Otelul e cel mai tare! Chiar acum a anuntat la sport.ro ca uefa ancheteaza mai multe jocuri din ultima etapa a CL si daca se va dovedi ca au fost blaturi echipele respective vor fi escluse ! Si daca vor fi escluse 6 echipe ghici cine le va lua locul !
ce caracter , de taran analfabet!!!la zoo cu tine.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.