zizu  •  05 August 2015, 10:52

da chiar are dreptate tipa....steaua joaca foarte bine in afara terenului....:))

805382476241914
Paul Constantin  •  05 August 2015, 07:47

As fi incantat sa obtina calificarea steaua dar imi este teama de o mare rusine...sa nu cada in "plasa"lor....sincer nu are echipa .....fundasi......mijloc...atac....deci....

wertus
wertus  •  04 August 2015, 22:21
Postat de randoom_._ pe 04 August 2015, 16:37

important este sa marcam noi. la 2-0 pentru Steaua in minutul 90 pot sa marcheze astia de la partizan ca nu se supara nimeni. oricum,numai 0-0 nu o sa se termine meciul asta. daca o sa fie 2-0 la pauza pentru partizan,calificarea nu este jucata. Steaua mai poate face 2-2.

visezi aiureli , gazonul de pe Arena Nationala a dat golul si nu Varela portarul celor de la Patizan a alunecat si nu a iesit pe centrare in 6 m , cu 15-20000 de suporteri in spate Partizan e calificata