Alte știri din fotbal
„Prelungirea mea nu are de-a face cu asta!” » Raul Opruț a rupt tăcerea despre noul contract cu Dinamo
0
Fără CFR Cluj în play-off! Gigi Becali a făcut calculele-surpriză pentru top 6: „Așa văd, ei sunt puternici”
2
„Aveau nevoie de el ca de aer!” » Adrian Porumboiu, uluit de strategia Rapidului: „Nu am înțeles”
0
Marius Lăcătuș, despre noul transfer al celor de la FCSB: „Datele problemei se schimbă”
0
Știri din fotbal internațional
Clubul din Premier League a plătit o sumă record pentru un atacant cu un singur gol în acest sezon
0
După oferta „jignitoare”, Karim Benzema a semnat cu rivala din Arabia Saudită » Anunțul lui Fabrizio Romano: „Breaking news”
0
Marius Șumudică, criză de nervi în Arabia Saudită: „Finish, finish! Penalty, roșu, tot!”
2
Plecat de aproape 2 ani din Superliga, Philip Otele a semnat cu un club imens din Bundesliga: „Se apropie lucruri mari”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Harta infracționalității în București, explicată de Bogdan Berechet, șeful ...
Libertatea
Denise Rifai pleacă de la Kanal D. Cu ce televiziune a bătut palma pentru ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere de 60-80 ...
GSP SPECIAL
Partidul Socialiștilor din Republica Moldova face campanie împotriva unirii ...
Libertatea
sa icurajeje gigi si smarandescu echipa
ziaristii astia ziceau acum 3 ani cand era IMPOSIBIL si Gigi era nebun ca va mai reusi sa intre in Liga, da??????acum...ca de ce nu batem Lyon etc....?serios?cati messi sau Drogba joaca in romania si cati din ei ar vrea sa vina aici?daca e putin ce a facut Gigi cu Steaua in Europa...semifinala de UEFA si 3 calificari in Liga, ce pretentii aveti de la C-rapid sau Dinamo??.....anul viitor sa bata o echipa din divizia B din Malta?
2 bilete la PELUZA 1 la meciul STEAUA - FIORENTINA la un pret sub cel de la case: 70 RON/BILET. Cine este interesat ma poate suna la 0724403556.
Bai astai care va tot dati suporterii Stelei, voi nu aveti nicio legatura cu sportul cu Steaua cu bunul simt. Altceva in afara sa va razboiti cu jandarmii nu stiti sa faceti. Uitati-va la TV si vedeti cam cum se comporta un adevarat suporter fata de echipa, indiferent de conducerea ei. Uitati-va prin Spania, Germania Anglia și nu vă mirați ca va fac toți țigani sau analfabeți. Razboiti-va cu Becali in alt mod nu așa. Nu-l suport desi sunt stelist de pe vremea cand voi nici nu erati concep
@EuSTEAUA.... fi serios, ce ar face Arthuro??? Spune sincer, il injurai la fel de mult ca mine pentru jocul lui patetic??? Ai uitat ca sarea mingea din el ca din coltul mesei??? Adu-ti aminte ca au ras spaniolii de noi de prima data cand a fost adus la Steaua, s-au mirat cum putem fi atat de chiori luand o asemenea "vedeta". Macar Semedo e mai bataios... (e o parere personala si trebuie luata ca atare, nu vorbesc in numele nimanui)
N-avem cum sa-l iertam pe Becali. Cum sa sustinem echipa cand nu joaca Arthuro varf ci joaca un pitic de 1.70? Cum sa-l sustinem cand prin imbe.cili.tatea lui ne-a dus de rapa? Sa mearga in fundul iadului si sa ne lase. Mai bine cu armata sa ne batem la mijlocul clasamentului decat cu Becali
galeria ar incuraja ehipa ar cred ca nenea zmarandescu nu e de acord.
Eu oricum ma duc sa incurajez echipa. ce fac altii treaba lor, vorba lui 'nea Imi, "macar meciul asta". Forza Steaua!
GSP, parca ati facut un sondaj si a iesit ca majoritatea or sa incurajeze echipa, acum spuneti invers? pai se poate?
Oierul si cu sleahta lui sa fie fericiti daca scapa ne-linsati de la meciul asta !!! O sa vada ei infernul miercuri...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.