INTERNATIONAL » LIGA CAMPIONILOR » STEAUA - GALATASARAY, MIERCURI, ÎN DIRECT PE ANTENA 1, DE LA 20:45 SI PE WWW.GSPTV.RO (2,75 EURO)
Alte știri din fotbal
Becali s-a enervat și l-a certat în direct pe demisionarul Pintilii: „Am cerut asta, n-ai făcut!” » Replica fostului „secund” de la FCSB
0
Mihai Pintilii, despre strategia lui Mirel Rădoi: „N-ai timp să îi înveți fotbal în două săptămâni. Ai revenit la sistemul vechi”
0
Florin Tănase, învins la Botoșani: „Poate și starea terenului a influențat puțin”
0
Au aruncat cu hârtie igienică în Rădoi: semnificația gestului!
0
Știri din fotbal internațional
Juventus vrea să semneze un golgheter faimos la vară! Condițiile impuse atacantului și suma pentru transfer
0
Mesajul sfâșietor trimis lui Jota înaintea accidentului! » Dezvăluiri din biografia „Niciodată nu mai e mult timp”
0
„Ori ești o marionetă, ori te elimină!” » Verdict dur din Italia după un nou Mondial ratat: „Primeam telefoane să convoc jucători”
0
Eroare incredibilă de contract » Greșeala care a amplificat criza financiară și riscă să coste scump clubul din prima ligă
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
9
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Zi neagră pentru aviația SUA după ce un al doilea avion de luptă a fost ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Nati Meir se pregătește pentru liberarea condiționată, deși n-a achitat ...
Libertatea
HAI STEAUA !!!!!!!!!!!!!!
Mai Arthuro, azi 27 August este si ziua mea de nastere, doar ca eu am vreo 'shpe ani mai mult ca tine! FORTZA STEAUA, ar fi cel mai frumos cadou de ziua mea de cativa ani incoace!!!!
4-1 pt steaua hai steaua!!!
***...ma refer la aia de sus...dinamo sau rapid no sa mai vada nicodata liga campionilor...vai de capu vostru..
La multi ani,multa sanatate si cat mai multe reusite in tricoul ros-albastru.FORZZA ARTHURO!!!FORZZA STEAUA!!!
Da, da... sa faci ce-ti ureaza Parazitii, de ziua ta...
Ba mai lasa-ne cu poezia ta de doi bani ridichea!Cauta-ti si tu un hobby ca ne plictisesti rau.De cateva zile incoace tot cu mesajul asta anti Steaua esti, frustratule! Toata gruparea stelista iti ureaza: ..., da , da , de ZIUA TA!:))
Suntem in plina faza a schizoismului becaloid acut al presei sclavagiste din Romania... Mai sunt citeva ore de numarat ba sini le lui Ber Becali sau Ca catus! Pregatiti limbile umede! In jurul orei 21 tot lotul stelei se va alinia la centru in pozitia aplecat pentru a primi onorul presei sportive si a televiziunilor de gang din Romania! Atentie! Se va linge la comanda! Nimeni sa nu miste-n front, ca-l ia mama dracu' si nu mai primeste nimic de la Gigi Tantalaul Delincvent al Romaniei!!
La multi ani!!!!!Astazi iti dedic melodia celor de la Parazitii-DE ZIUA TA :))
LA MULTI ANI ARTHURO ! AZI E SI ZIUA MEA ASA CA O SA AVETI NOROC VA UREZ SUCCES SI IN LIGA CAMPIONILOR CHIAR DACA EU TIN CU DINAMO .HAI ROMANIA HAI STEAUA..SE TERMINA 2-1 PT STEAUA.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.