Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova, comunicat dur despre relația dintre suporteri și Ștefan Baiaram: „Poate că ar fi marcat deja dacă tu l-ai fi susținut”
0
Două goluri în 3 minute au scris povestea la Sepsi - Farul. Clasamentul în Superliga
4
Universitatea Craiova - Voluntari, în runda #6 din Superliga » Echipele de start
5
CFR Cluj - FCSB, derby în Gruia » Echipe probabile + Ultimele informații
2
Știri din fotbal internațional
Rezultat șocant în Premier League: Aston Villa era condusă cu 0-4 la pauză
0
Jucătorul din Premier League a declarat „război” propriului club
0
Luis Enrique, mesaj clar pentru două vedete: „Dacă nu sunt fericiți, găsim o soluție” » Liverpool stă la pândă
0
Manchester City, 100 de milioane de euro pentru starul de 18 ani care a impresionat la Mondial
1
Lifestyle
Una dintre cele mai sexy cântărețe din România a făcut show, înainte de UTA - Corvinul: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
8
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Sectorul A7 Adjud – Bacău va deveni a patra cea mai lungă inaugurare de ...
Libertatea
Ce faci dacă te trezeşti brusc cu un pieton în faţa maşinii. Analiza ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Spionajul CIA la paradele de 23 August din București. De ce analizau ...
Libertatea
Am facut bani azi si pt meciul retur si pt meciurile din grupe :P E timpul sa plec acasa!
Ai fost in coma in ultimii 10 ani si abia te-ai trezit? Care roman iti ia 700 de lei pe luna, lasand deoparte somerii si pensionarii?
Daca te gandesti bine, nu e nicio diferenta. Si grande isi da cu parerea despre preturi si nu se duce la meci. Mai face si pariratea leu-dolar... Si nici nu-i da cu zecimale.
am ințeles, tu mergi la meci doar când ești sigur că echipa ta câștigă. respect! :)))))
:)))) pff, la asta nu m-am gândit...diabolic plan...serios, și dacă aș fi dinamovist m-aș duce la meciul ăsta....
vezi meciul de handbal acum la olimpiada ..ne umilesc braziliencele si romancele vin din postura de vedete ..locul 3 in lume in 2015 si la olimpiada sunt rusinea rusinii ..eu am mers la stadion pt echipa mea nu pt a vedea pe unii care ne umilesc ..daca era amilcal cum a jucat dinamo cu barcelona ,tunci te duci pt spectacol sa vezi vedete ..cu everton 5-1 dinamo am fost si am sustinut dinamo nu am dat bani pe bilet sa vad o uymilinta si sa ma multumesc ca am vazut pe x ..pe x il vad la tv ..bani dau pt echipa mea sa o sustin sa castige ..tu nu esti fan esti simpatizant deaceea asa gandire ..te duci la meci pt vedetele lui city nu pt a incurakja echipa ta ,sa vezi echipa ta si sa o sustii ..dai 70 ..sau 450 lei sa vezi pe city nu pe fcb ..esti simpatizant orice.
Da! Sa ne faca o aroganta: sa cumpere bilete si sa nu mearga la meci... Numai asa sa avem stadionul gol! :))))
Bre, 60 de lei inseamna 4 pachete de tigari ,2 intrari la un strand bubuit si 2 numere pe centura. Nu spun ca romanii sunt sultani, dar esti zilier sau ce dracu?
Preturile sunt relativ Ok pentru miza meciului si calibrul adversarului. Sunt curios sa vad ce preturi vor practica daca se vor califica in grupe :)))
asta mi se pare maximă, serios...dinamoviștii isterizați de prețurile biletelor la un meci care nu-i privește...serios, crezi că poți să vezi ceva mai hazliu ? :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.