Alte știri din fotbal
Ploaia torențială a surprins primul antrenament al lui Marius Baciu la FCSB: detaliile de la Berceni
0
„De ce n-au căzut la pace?” » Interviu-eveniment cu Antonie Solomon, despre titlul Craiovei, Mititelu și Rotaru. Reclamă: „Sunt două blaturi care m-au scârbit!”
0
CFR Cluj nu renunță! Ioan Varga vine din Africa să-l convingă pe Pancu: toate detaliile din culise
0
FRF a anunțat cele mai bune academii de copii și juniori din fotbalul românesc » Unde se află Dinamo și FCSB + surpriza de pe podium
0
Știri din fotbal internațional
O docentă în retorică: „Chivu are discurs aristotelic!” » Sky Sport i-a dedicat documentarul „Cuvintele titlului”
0
După ce Gică Hagi a anunțat decizia în privința lui Alexandru Mitriță, atacantul a fost din nou decisiv
0
Aston Villa - Freiburg, duel final pentru trofeul Europa League » Echipele probabile
0
Lotul lui Haiti, la prima participare la Mondial după 52 de ani » Doi jucători din Premier League
1
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
6
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
asa este. un arbitru nesimtit. penalty clar si arbitru se face ca ploua.
misa esti un prost, ai jucat vreodata vre-un sport? trebuia sa-l bata pe arbitru ca sa invete minte. dar traim intro societate de fricosi. pacat pentru viciere de rezultat.
i as intreba pe toti aceia care comenteaza si critica cu vehementa si duritate albitrajul romanesc ce au mai de zis .si va spun ca uefa nui va face nimic.daca acesta a fost albitru de finala eu sint directorul bnr.da nu sint deacord cu gesturile lui balach si drogba dar hai sa ne punem in locul lor noi cum am reactiona,cred ca 99 la suta am face la fel hai sa fim serosi....?
Iata ca se intampla sa mai greseasca si arbitrii straini. Pe langa unele greseli mai putin importante, au fost anumite faze in care arbitrul central Ovrebo a reusit sa ii scoata din minti pe jucatorii ambelor echipe. Printre aceste decizii se numara si cartonasul rosu acordat pe nedrept lui Abidal (FCB) si un penalty neacordat lui Chelsea la un hent evident in careu comis de fundasul Gerard Pique (FCB). Totusi Balack si Drogba au exagerat cu iesirile lor de la sfarsitul meciului.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.