Alte știri din fotbal
Noi detalii despre negocierile dintre Steaua și investitorii interesați de club » MApN: „Un aspect rămâne cert”
0
Un fotbalist crescut de FCSB, campion al României, pe radarul lui U Cluj
0
Gică Hagi: „Craiova o să aibă cei mai mulți jucători la lot” » Iată cele 7 nume!
0
Peluza Cătălin Hîldan continuă protestul: „Trebuie să se supună!”
1
Știri din fotbal internațional
Lotul Bosniei și Herțegovina pentru Campionatul Mondial » Golgheterul Superligii merge în SUA!
0
Ionuț Radu candidează pentru „Jucătorul Sezonului” la Celta » Ce loc ocupă acum în topul preferințelor fanilor
0
Liverpool, Chelsea și Man United, la coadă pentru căpitanul lui West Ham
0
Stadion nou de 10.000 de locuri după parcursul istoric din Liga Campionilor
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
2
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Au plătit-o cu doar 155 de lei, după o lună și jumătate de muncă. „Am depus ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Medicul Dorel Săndesc, condamnat definitiv la închisoare cu suspendare. ...
Libertatea
Dle. Panduru , ți se pare normal ca după un secol în România , acest cipriot NU a rostit niciun cuvânt românesc ???
Perianu a fost băgat în echipă la recomandarea lui Elias și MM care i-au lăudat evoluția la antrenamente. Este o greșeală de neiertat, e un jucător de liga a 2-a nu de Europa!
dati ma in charalambous ca in jiji n-aveti curajul! iar pe d-ta dom pandurule, te-am auzit pana acum debitand atat de multe, incat daca nu as sti pe unde ai jucat, as crede ca n-ai prea avut tangenta cu fotbalul.
DA ! Pare ca zilele cipriotului sunt numarate ! Nu mai poate aduce motivatie fotbalistilor , nu mai e capabil sa faca fata pretentiilor tactice, strategice, toanelor si filozofiei Unicului Intelept -2gi !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.