Alte știri din fotbal
Marius Baciu: „Franţa este o echipă care se apropie de ceea ce încercăm şi noi să jucăm”
0
În plin scandal de pariuri, Damjan Djokovic a evoluat azi pentru CFR Cluj
1
Surpriză: Emmanuel Yeboah a semnat în Superliga, la 3 ani după despărțirea de CFR Cluj
0
Eddy Gnahore și-a modificat mesajul de adio pentru Dinamo! Ce a șters francezul
7
Știri din fotbal internațional
Elveția - Columbia, ultimul meci din optimile Campionatului Mondial
0
Selecționerul Egiptului lansează acuzații grave: „Voi spune ce cred, indiferent de consecințe”
0
Ce a spus Filipe Coelho, înaintea debutului Universității Craiova în Liga Campionilor
0
Nu Messi! Adrian Iencsi, verdict surprinzător după Argentina - Egipt: „El a fost omul meciului”
1
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
27
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Ucraina are o fereastră de 6-9 luni pentru a recupera teritoriile ocupate. ...
Libertatea
Panică la marginea Capitalei: urs de 500 de kg văzut în Pădurea Snagov. ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Orașul care se scufundă. Raportul cercetătorilor de la Institutul de Fizică ...
Libertatea
La o adunare simpla se vede ca Gigi a vandut de 5 milioane si a adus fotbalisti de doua milioane. Daca aduci scond handuri nu te astepta la performante, ca n-o sa fie in veci! Zgarcit la transferuri, performanta zero barat.
Panduru zice și el ceva. Problema FCSB ului e și lipsa unui antrenor adevărat care sa-i facă pe jucători sa joace ca o echipa. În acest meci jucatorii au intrat cu o oarecare teamă și asta s-a răsfrânt în joc
Randoame ai vazut daca ai jurat stramb, ai zis ca nu a fost blat meciul FCSB - Farul !!! Te-a pedepsit d-zeu ....Tot la spital esti ?? Eu iti urez multa sanatate si viata lunga , sa avem si noi de cine rade :)))))))))))))))))))
Bucurie maxima !! Multumim Sparta !!!! Lui d-zeu nu i-a placut blatul cu Farul :))))
Cand ii vad in doliu pe alde Rusescu, Panduru, Ilie Dumitrescu simt o mare bucurie.
Fără penalty-urile inventate meci de meci, fc fcsb nu bate nici Buzăul sau Slobozia.
Cu Coman in teren treceau lejer de Sparta. Sa nu mai zic de Compagno. Macar, daca nu bagi bani, nu mai da afara, nu lua catastrofe din Mamaliga. Mare parere de rau, cu toate ca au avut un arbitraj tendentios rau. De ce nu au delegat un cipriot, muntenegrean sau chiar francez???! Era clar ca va tolera tot . Se vede clar ca UEFA nu ne vrea un UCL. Paradoxal din ruta asta Malmo iese cel mai bine, sunt clar peste Sparta si sunt sigur ca vor juca in UCL. Sper sa se intalneasca Sparta cu FCSB in grupele UEL, ca a fost prea mare nedreptatea.
Kiki, Riki si cu Miki.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.