Alte știri din fotbal
Gigi Becali și-a ironizat un rival în direct la TV: „Când vorbiți cu el, întrebați înainte: «Câtă șampanie ați băut?»”
0
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
2
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
3
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, gol superb și campion în premieră în Arabia Saudită » Portughezul a fost șef de galerie la final: imagini senzaționale
0
Înainte de Mondial, Norvegia a aprobat legea de care mulți cetățeni nici nu voiau să audă
0
Norvegia și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Odegaard și Haaland, nelipsiți din echipă + Mai multe absențe notabile
0
Pedro, mesaj emoționant la despărțirea de Lazio: „Priveam în sus și admiram cu mândrie”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Te rog, nu ma mai întrerupe. Uite, de azi-dimineața pana acum, am făcut juma' de dormitor si bucătăria. Meditez (transcedental) pana pe la 10- seara si mai fac si holu'. In rest, noi sa fim sănătoși.
ai bafta ca nu mai e mr klaus asa popular prin media ca erai cenzurat si pt commentu asta:)))
Pe bune. Nici nu mai stiu ce era, sigur sunt articole aici, scrise AZI, care au o gramada de chestii care nu au trece. Nu e problema. Ma apuc sa dau meditatii. Vreau sa imi cumpar 8pt case pana la Craciun.
sunt convins ca nu ai spus ceva atat de regretabil incat sa fie cenzurat....asta e cu oamenii astia care ne cer noua toleranta pt toate deviatiile, vorbesc despre libertatea de exprimare in schimb cum spui ceva simplu conservatorist cum gata te cenzureaza si te banneaza...ma astept sa fie cenzurat si acest comment pt hate speech sau ceva
***, in Anglia. .. Noroc cu *** model Walker de la Citeh, care le mai ridica nivelul…
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
bro sfant nu sunt si stiu sigur asta,dar cred ca imi aduc aminte ce am scris...daca nu ma cenzureaza din nou. Cred ca am spus ceva de UTD ca o sa o cumpere arabii si ca anglia oricum este islamizata...unde este libertatea de exprimare?Ce am zis rau si unde am gresit din moment ce asta e adevarul?
Esti ultimul om pe care il pot vedea cu ************** pe forumul asta! Cum naiba se poate asta??? Bai oameni buni! Asta e un sfant! Nu stie decat 3 injuraturi -si nici alea corecte. Poate ca nici nu'i roman. Pe bune.
Aoleu, asa este. Mintea mea nu mai e aici. De ceva vreme.
Baloane are. Acum vrea paltoane d’alea negre.
De ce nu I-a rugat pe seici sa resolve ? Ahhh, ca era meci cu nemtii si nu merge . Mai dati-i 2 Baloane sa nu se supere .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.